Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van egy nagy problémám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy problémám, mit csináljak? Fontos

Figyelt kérdés

Vettünk a párommal karika gyűrűt, és amikor próbáltam jó volt,egész nap jó volt, és másnap mikor felkeltem már lötyögött a gyűrűs ujjamon.

Azóta a középső ujjamon hordom.Mit csináljak? Becseréltessem egyel kisebbre?Végül is annyira nem nagy,de fenn áll a veszélye hogy elhagyom ha a gyűrűs ujjamon hordanám.Mit csináljak? Maradhat a középsőn is???


2011. jún. 20. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazíttasd méretre ékszerésszel! Nem nagy költség és megmarad a gyűrűd.
2011. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Maradhat. Ha zavar, vetesd be.:-))
2011. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem maradhat, szerintem cseréltessétek ki.
2011. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet venni olyan kis átlászó szilikondarabkát, amit a gyűrű tenyér felőli oldalára lehet ráhúzni és fenntartja az ujjadon. Ne vegyél kisebb gyűrűt, mert, ha terhes leszel, kicsit hízol, akkor nem fogod tudni hordani. Én azt a szilikonos izét valami katalógusban láttam, de lehet, h kaphatsz ékszerésznél is.
2011. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

én minden gyűrűmmel igy vagyok

hol feldagadnak az ujjaim és szinte leáll a vérkeringésem,pár nap múlva meg annyira vékonyodik az ujjam,hogy azt hiszem le fognak esni


de még sosem esett le egy sem,csak lötyögnek

2011. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat ez lemaradt: [link]
2011. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Így néz ki a szilikonos bigyó, amiről írtam: [link]
2011. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom vett egy gyönyörű gyűrűt, de már az üzletben nagy volt az ujjamra, de beleszerettem első látásra.

Megkértem, hogy vegyenek le belőle. 1500 forintért megcsinálták

2011. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép és jó.

De nem mindegyik gyűrűből lehet beveteteni, ha csak nem lézeres tecnikával csinálják, mert mintájába beleronthat.

Szerintem is próbálj olyan szilikonbetétet.

És most hidegebb az idő, lehet amikor próbáta be volt dagadva az ujjad. Nyárra valszeg kelleni fog a nagybb télremeg lehet, hogy nem....egyénfüggő.

2011. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be kellett vetetni belőle, ráadásúl jó sokat, mert vékony az ujjam, a gyűrű meg hatalmas volt. Nem látszik rajta egyáltalán és ingyen megcsinálták ott, ahonnan vettük( ez is benne van a garanciában)
2011. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!