Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18évesen eljegyzés? Szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18évesen eljegyzés? Szerinted?

Figyelt kérdés

18vagyok és eljegyzett a párom. Wááááááááá iszoonyatosan boldooog vagyoooooooooook.

És 1 év után.. Azt hiszem a legboldogabb vagyoook *_* :D


2011. jún. 15. 17:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kedves okoskodó!

Úgy és ott "dicsekszek" ahol akarok :) Képzeld, iskolába járok, és dolgozok is mellette. Na erre varrjál gombot ;) Nekem eszembe se jutott ez a divat eljegyzés. pont.


Többieknek, igen lesz esküvő 20-21évesen kb :)

2011. jún. 16. 15:28
 22/27 anonim válasza:
Szerintem tökéletes z időzítés:)Sok boldogságot,én is ennyi idősen szeretnék férjhez menni:)
2011. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
sok boldogságot. remélem nem lesz válás.
2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Én nem az "okoskodó" voltam, de a 15.28-as kommented alapján még igencsak éretlen vagy mind az eljegyzéshez, mind a házassághoz.

Szépen leírta magát a boldog menyasszony, még éretlen, kiforratlan az egyéniséged. Reméljük az esküvő napjáig kinövöd, mert nem kívánom a leendő férjednek azt, amit tőled fog szegény kapni.

2011. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Marha korai... Oké, mindenki másképp gondolkodik, én menekültem, mikor 18 évesen meg akartak gyűrűzni.

Mindenesetre statisztikailag nincs esélyetek, a legtöbb 30 éves kor előtt kötött házasság válással végződik, elég, ha az őseimből indulok ki.

Na de nem vészmadárkodom, minimális, de van rá esély, hogy ti lesztek az az egy a millióból.

2011. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Aki a statisztika miatt nem házasodik az gyökér. ;)


Kedves kérdező!

Legyetek nagyon nagyon boldogok! Gratulálok!


19 éves menyasszony ;)

2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Gratulálok nektek!


Ha valaki akit szeretsz megkéri a kezed, hülyeség nemet mondani, azért mert 18 vagy...

30 évesen házasodni, hát nem tudom, addigra én már sok év fordulót akarok..

20 éves menyasszony

2011. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!