Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18évesen eljegyzés? Szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18évesen eljegyzés? Szerinted?

Figyelt kérdés

18vagyok és eljegyzett a párom. Wááááááááá iszoonyatosan boldooog vagyoooooooooook.

És 1 év után.. Azt hiszem a legboldogabb vagyoook *_* :D


2011. jún. 15. 17:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Ez szép és jó. A kedvesed azt jelzi ezzel, hogy tényleg komolyan gondol. Én hiába vártam 3 évig a jegygyűrűre. Megcsalt, és még a fejemhez is vágta, hogy esze ágába nem volt velem leélni az életét...kedves.


Szóval ennek tényleg örülj! Lesznek bonyodalmak az életetekben,de ő tényleg komolyan gondol téged! Gratula! ;)

2011. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a srác most szúrta el az életét! nagy hiba ilyen idősen megnősülni/férjhezmenni.
2011. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%
igy van utolsonak igaza van...10 év mulva majd azt nézikivel csalhatná meg már végre ...
2011. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mi 18 évesen végül is meggondoltuk magunkat, nem lett eljegyzés. Viszont együtt maradtunk és 3 év után ismét fontolgatjuk-mármint a párom...azt hiszem:P:D


(ha belegondolok 18 évesen még túlságosan gyerekek voltunk és a kapcsolatunk is, szóval nem bántuk meg, hogy elhalasztódott...)


de minden jót:) egyáltalán nem biztos, hogy nem fog működni:)

2011. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igen, most csillagszemű menyasszony vagyok *_* :)) :P
2011. jún. 15. 18:48
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok, szerintem nem korai, engem áprilisban jegyeztek el (19 vagyok), sok boldogságot! :-)
2011. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
És össze is akartok házasodni? Akkor nem korai, viszont anélkül semmi értelme, ha csak dicsekedni akarsz vele, akkor oké, sok boldogságot!
2011. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%

-.-" ne haragudj, de ez az életcélod hogy el vagy jegyezve? Tanulnod kéne még vagy valamire vinni az életben, na az már valami cél, nem a gyerekszülés és az hogy "jajistenemdejónekemmerteljegyeztek!"

Bár szerintem is inkább otthon villogj ezzel és ne itt, mert nem tudom ebben mi a kérdés.

Persze te tudod, sok boldogságot, ha így érzed jól magad!

2011. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz velük. Dicsekedj nyugodtan. Van mire. Van akit 30 évesen sem jegyeznek el, pedig már együtt vannak X éve. Én is nagyon boldog voltam amikor eljegyzett a párom (19évesen). Azóta eltelt egy év, és semmi gondunk nincs, pedig még nem házasodtunk. Olyan szerelmes vagyok, amilyen még soha. És igen, tudja meg mindenki. Dicsekedni jó! :) Gratulálok! Legyen szép életetek együtt!
2011. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Remélem tényleg életetek végéig együtt fogtok maradni. Személy szerint korainak tartom, a 18évet is, meg az 1 év utánt is.

Meg eljegyzést is csak akkor tartanék, ha pár évre rá össze is házasodunk, szerintem az úgy jó.

De tényleg sok boldogságot, remélem nem lesz igazam, és jó lesz minden

2OL

2011. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!