Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a párom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom el akar jegyezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A barátommal 1 év és kicsivel több,mint egy hónapja alkotunk egy párt.


Egyszer már volt kint ezzel kapcsolatban egy kérdésem,

én voltam aki ezt írta,hogy:

Külföldön kapott munkát a párom,ami addig tart,mint az érettségim és anno bemásoltam két sms-t tőle,ezeket:


"Egyre biztosabb vagyok benne,hogy el akarlak majd venni!"

"Remélem ez az utolsó Valentin napom úgy,hogy nincs menyasszonyom!"


Azért másoltam be hátha olvasta az előző kérdésemet,

na szóval azóta vannak fejlemények,

ezért kérdezném meg ismét a véleményeteket.


A párom vasárnap jött haza,elmentünk ebédelni és pont egy ékszerüzlet előtt álltunk meg,megkérdezte ha az éven eljegyezném mit mondanák én azt mondtam igen.


Azóta olvasgatom itt a kérdéseket,tegnap este az eljegyzésről beszéltünk vagyis inkább a gyűrűről.


Ma elszólta magát az anyukája,hogy a fia ma milyen szép gyűrűket nézegetett és végül is a barátom elárulta,hogy igaz gyűrűket nézegetett ami jó lesz eljegyzésre meg esküvőre is,mivel elég drágák a gyűrűk sajnos,de szépet szeretne venni.

Aztán elterelődött a téma közöttünk.


Egyre kíváncsibb lettem,hogy ezek mind erre utalnak,hogy már tervben van nála az eljegyzés vagy csak én beszélem-e be magamnak :)


Bocsánat,kicsit hosszú lett aki elolvassa és tudd segíteni,annak a válaszát köszönöm :)


2011. febr. 28. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég egyértelmű, hogy tervben van az eljegyzés..:) Ha már a gyűrűt is elkezdte keresni.. Ha megveszi, szerintem nem sokáig fogja a szekrényben tartani!;)
2011. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan számíthatsz egy kérdésre, amire igent fogsz mondani...:)
2011. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat.

Remélem minden jól alakul,ahogy ti is látjátok,csak nem merem beleélni magam,mert mi lesz ha mégsem akar :/

2011. febr. 28. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Istenem hányszor kérdezed még meg? Most komolyan ennyire "hülye" vagy, vagy miért nem hiszed már el? Már egy öt éves kislánynak is leesett volna.
2011. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagyon örül, ezért írta ki, itt nem is a válasz milyenségéről, hanem a bátorításról van szó.

Sok boldogságot:)

2011. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

A trágár választ pedig jelentettem a moderátoroknak,

előre sajnálom a válaszoló párját,ha van neki.

2011. márc. 1. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is el akar jegyezni! Gratulálok!
2011. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!