Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vennél internetes webáruházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél internetes webáruházban eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi az interenetes webáruházban kinéztük hogy ez lesz és személyesen elmentünk megvenni:) Eujewel.com-ról rendeltük:))
2011. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia!


Én onnét kaptam a gyűrűmet, amivel megkérte a férjem a kezem. Nagyon szép élőben is ugyanolyan, mint a képen. A boltokban mindenfélére rá akarták beszélni, neten meg két hét alatt megtalálta a megfelelőt díszdobozban hozták a méret is jó garancia is van rá. Örültem neki nagyon. Szerintem nyugodtan megveheted ha a lány igazán szeret akkor tökmindegy milyen a gyűrű az meg pláne, hogy honnét van.

(Karikagyűrűt pedig csináltattuk.)

2011. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, amit mi is tettünk (köztes megoldás).

Hiszen mégis ciki millió ékszerüzletbe bemenni,majd hüledezni az árak láttán.


Mi is a karikagyürügyarto.hu-ról választottuk ki, nagyon széles a választék, akár aranyból (kül árnyalat), akár ezüstből szeretnétek. Ha otthon kiválasztjátok és elmentek vagy a budapesti vagy a szegedi szalonjukba, fel tudjátok próbálni és ott kiválasztani.

Leültök egy kényelmes szobába és ott nyugodtan eldöntitek.

Szerintem ez az ideális megoldás.

Ráadásul élőben is nagyon szépek.

23L

2011. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A párom az aranydiszkont.hu-ról rendelte a gyűrűmet.Nagyon szép és ugyanolyan ,mint a képen.Garanciát is adnak rá.

...és szerintem tényleg jobb,mintha bemennél egy üzletbe és elájulnál mikor megmondja az eladó a gyűrű árát... :P

2011. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!