Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ma bementem az ékszerüzletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma bementem az ékszerüzletbe és mondta, hogy a karikagyűrű grammja 15000Ft. Én ezt picikét sokallom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

adja el annak aki hülye:)



az én gyűrűmer 6ezerért csinálta az ékszerész grammját,a gravirozása ajándék volt...

2011. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 ezer ft átlagban az arany ára. Szerintem már a fazonárat is hozzá mondta neked az eladó.
2011. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell, hogy kapj egy hivatalos bizonylatot a blokk mellé, utána becsültesd fel, ha kételkedsz.
2011. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.Igaz ötvös de nem érdekel!ás ékszerbolt kirakatán láttam ,hogy 6000Ft grammja meg 5000az ékszereknek.Az korrekt amenyniért te csináltattad
2011. jan. 19. 12:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lehet ,hogy bentvan a fazonár ki tudja.Azt mondta 10 ezerért beszámítja a törtaranyat is
2011. jan. 19. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg sok,de én annyit tennék hozzá hogy az arany gramm ára felment,ami 13ezer ft,sajnos nagyon drága,én is most több helyen érdeklődtem,és mindenhol ennyi.
2011. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de sztem amit ti láttok aranyárat, az a tört arany beszámítási ára. Az azért kicsit más, mint annak a grammnak az ára, amiből a gyűrű készül. Mert ugye még az sem biztos, hogy a karát egyezni fog (18 és 24 karátból is csinálnak gyűrűt).

Miért nem kérdezel meg több ékszerészt? mi egy csomót végigjártunk és neten is kutattunk árakat.

2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen árban voltak?
2011. jan. 19. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

uristenhazasodunk.hu


ezen az oldalon nézztetek szét.gyönyörű gyűrűk vannak,sok féle van,és árban szerintem teljesen elfogadható.

2011. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!