Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen gyűrű bejön nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyűrű bejön nektek? Mennyibe kerűl kb iylen a boltban? Valami hasonlót szeretnénk venni

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 17. 12:10
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

nekem személy szerint minden antipatikus, ami másnak akar látszani(brill), mint ami valójában(cirkónia)


akkor már inkább egy sima karikagyűrű..

2011. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Azt azért ugye figyeltétek, hogy az árak csak a munkadíjra vonatkoznak!! Az első gyűrűnél legalábbis tuti, úgyhogy az nem 40e lesz a végén, hanem (elnézve, hogy vastag, jó sok anyag kell bele) minimum 250e, de akár 3-400e is lehet, erre nagyon figyelj oda!!!


Az én ízlésemnek a fehér és a sárga arany együtt nagyon közönséges, nagyon ízléstelen, de tényleg úgy van, hogy ahány ember, annyi stílus/ízlés. Én inkább fehér arany párti vagyok, kifejezetten gyűlölöm a sárga aranyat, de még így is inkább választanék csak sárga aranyat, mint a kettőt együtt.

2011. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőre gondoltam! Durván 43.000 Ft egy pár ilyen kaliberű gyűrű.. legyen úgy, de ilyen olcsón Én még nem láttam! Még netes árak között is olcsó! Kérdezd meg, hogy Certificate-t adnak e hozzá! A második gyűrűt néhány hónapja nézegettük (kb. 4), úgyhogy gondolom nem sokkal lehet drágább mint tavaly volt, bár sajnos nem emlékszem az akkori árára. Az is lehet, hogy nem drágult! Ha jól emlékszem, akkor ugyanitt az eujewel.hu-n láttam olyat, amilyet szeretnél. Ugyanilyen csíkos, csak sárga, és fehér aranyból van. Nézz szét!
2011. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ékszerüzletben szerintem tuti a rendes árat mondják .Ilyen drágáért biztos nem vennék
2011. jan. 17. 13:03
 15/26 anonim ***** válasza:
Az NEM 43ezer!! Az csak a munkadíj, olvassátok el lejjebb, ott írja, hogy még ehhez jön az arany éppen aktuális világpiaci ára, úgyhogy a ránézésre sok anyagból ítélve tuti nem ússzátok meg 200e alatt!!
2011. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen is jó lenne,csak sajna elég drága:)

2011. jan. 17. 13:07
 17/26 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az előttem szólónak! Bár a 3-400.000 Ft sok lenne érte, de olyan 150.000 Ft-ba belekerülhet.. Figyelj oda!

Amúgy Én is szeretem az apró csillogó kövecskéket a gyűrűben, de sajnos nem volt pénzünk, hogy gyémántokkal rakassuk tele.. igaz, nem lett végöl köves a gyűrűnk, de ha az lett volna, inkább a cirkónia, mint egy egyszerű, és snassz gyűrű! A cirkónia a szegények gyémántja! :)

2011. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Na ez a harmadik már szép!

Amúgy íme a szöveg az első linkről, hogy lássátok nem csak tippelek, hanem feketén fehéren ott áll:

"Az ÁR-nál a gyűrű MUNKADÍJÁT láthatjátok egy párra (12,6 gramm) kiszámolva! Az arany világpiaci ára folyamatosan változik és mivel a karikagyűrűket megrendelésre készítjük, ezért a napi árfolyamon számolunk. Kérlek, érdeklődj!!!!!!"

2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát nekem sincs pénzem olyanra,100000ezret sem adnék érte,csak van ilyen típus olcsóbban kb 80000 körül.kevesebb grammal persze
2011. jan. 17. 13:14
 20/26 anonim ***** válasza:

Jól van már, elolvastuk, relax!

Még egy gondolat: olvass utána, hogy mik a hátrányai a köves gyűrűknek! Vannak olyan oldalak, ahol leírják, hogy milyen variánsok vannak, előnyök, hátrányok..stb.

Keresgélj! Adnék tippet, de már nem emlékszem, annyi oldalon jártam..

2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!