Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen gyűrű bejön nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyűrű bejön nektek? Mennyibe kerűl kb iylen a boltban? Valami hasonlót szeretnénk venni

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 17. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Képről és a szépen megvilágított kirakatban nekem is nagyon tetszett. De mikor felpróbáltam, kifejezetten csúnyának tűnt. :(
2011. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Ezek már olyan snassz kinézetű gyűrűk. Mindenki ilyet akar és ráadásul kézen tényleg nem mutatnak úgy, mint egy képen. Mondjuk én amúgy sem szeretem a sárga aranyat, még így keverve sem. Én fehér arany párti vagyok...tisztán. Nekem teljes fehér arany a karika gyűrűm és nincs benne kő. De van egy nagyon finom, apró vésés ami miatt középen mattabbnak néz ki, a két szélén meg csillog. ízlések és pofonok.
2011. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Sztem gyönyörű. És a bolti ára se lehet sokban eltérő a netestől. 40-50 körül már nagyon szép gyűrűk vannak. A magad álmát valósítsd meg, ne másokra hallgass. Mindenkinek más az ízlése, és ez így van jól. Legalább nem veszünk össze egy gyűrűn sok millióan. :D
2011. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát amin nincs semmi az meg tiszta egyszerűnek tűnik?Mármint semmi minta sem.Meg a túl csicsás sem tetszik
2011. jan. 17. 12:36
 5/26 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik


inkább a sima hagyományos karikagyűrű

2011. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

[link]

Meg ez is nagyon tetszik nekem:)

2011. jan. 17. 12:39
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek más az izlése!Csak azért kérdeztem meg hátha vett valaki hasonlót és tud nekem árat mondani:)
2011. jan. 17. 12:41
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az első gyűrű! Ha Nektek ez tetszik, és jól áll mindkettőtöknek, sőt, még az ár is belefér, akkor hajrá! A másodikat Mi is néztük anno, de az annyira mégse jött be.. Bár kicsit hihetetlen Nekem az az ár 1 párra.. De ha tényleg annyiba kerül, akkor az szuper! :)


Jó válogatást!

Ja, olyat vegyetek, ami NEKTEK tetszik, elvégre Ti viselitek majd! :)

2011. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az első hihetetlen neked?Nekem is,szerintem drágább mint itt.
2011. jan. 17. 12:48
 10/26 A kérdező kommentje:
A Második mennyibe kerűlt akkor?Nekem a vörös arany nem jön be,többb legyen a sárga benne,széle fehér.
2011. jan. 17. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!