Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akinek a barátnője már megkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a barátnője már megkérte a kezét, vagy utalt a házasságra az leírná, hogy hogy fogadta?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak, akivel megtörtént a dolog.
2011. jan. 13. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Az öcsémnek kérte meg a kezét a barátnöje, elöször meglepödött, utána meg szakitott vele, mert annyira nem tetszett neki, hogy a lány akar irányitani.
2011. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem tudom hogy erre gondolsz e, de férjem mindig hangoztatta, hogy elvesz mielőtt gyerek születik. Aztán jött a gyerek (nem volt tervezve), de szó sem esett a házasságról, nem is érdekelt. Én minidg azt mondtam vegyünk egy házat elsőnak, majd utána esküvő.

Megszületett a gyerek, rá pár hónapra találtunk megfelelő házat, de élettársak voltunk és a hitelfelvételnél úgy megfincogtattak, hogy egyszer ültem a kádba és mondtam, hogy házasodjunk össze. Csak így szimplán. Kérdezte, hogy szeretném? Igen. AKkor menjünk időpontot kérni.

Rá pár napra időpontot kértünk és 20 fős esküvőt csináltunk kb. A gyűrűt, ruhát, mindent együtt néztünk ki.

Mikor megvolt a gyűrű kérdezte, hogy megkérje e a kezem. Erre azért volt szükség mert nem igazán az a romantikus lélek vagyok (vagy én legalábbis azt hiszem).

Mondom nem és ennyi.

A szertartást végig bőgtem (még én is meglepőttem) és rajta is látszott, hogy meghatódott.

Azt mondta minden pénzt megért, hogy látta mennyire boldoggá tett :)

(AZóta született még 1 lányunk)

29/N

2011. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A férjem mesélte, hogy az exbarátnője 2 év együttjárás után elkezdte nyaggatni az esküvővel. Fél évig tűrte, aztán szakított vele.
2011. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem egyik barátnőm járt pórul, pedig lebeszéltük, hogy ne csináljon ilyen butaságot. több mint egy éve voltak együtt ,jól megvoltak a csaj házasodni akart és kitalálta hogy megkéri a pasi kezét. romantikus vacsora kis szivecskés maci...a srác akkor igent mondott, de rá 2 hónapra szakított a lánnyal. később beszéltem a fiúval és azt mondta úgy érezte hogy a lány akarta irányítani a kapcsolatot és egyszerűen nem érezte itt az idejét a házasságnak, viszont akkor abban a pillanatban nem lett volna szíve nemet mondani. így hát inkább később szakított vele.
2011. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Rokonom járt így.Megkérte a fiú kezét.Pedig tökre jól megvoltak és simán várhatott volna még.A rokonom határozott a fiu nem.Az lett belőle h végülis elvette a fiu,de nem hiszem h erröl álmodott.A csaj gyereket szült neki,a fiu még et is elnézi pedig nem akart gyereket sem még mert fiatalok.Most rokon mondta h akarna még egy picurt,pedig a kicsi még nincs 2 éves,a poén h a kisgyerekkel is többet foglalkozik a nagyanja mint ők.

Elég szánalmas az egész és nem látom h a fiu olyan hú de boldog lenne,bár ha elég határozott lett volna már a házasságkor megkelett volna modnani h nem áll rá készen.

Egy nő ne alacsonyodjon le addig h megkéri egy férdi kezét.Ne azért legyen a férje,mert ő akarta,akarja a férfi is.Utolag pedig visszagondolva nem is lesz olyan szép az egész,mint egy igazi férfi általi leánykérés.

Csak annyit tudok még mondani h én is kicsit nyagattam a párom h jegyezzen el ugy másfél év után,addig mig elmentünk evvni gyürüt,mert megvete nekem és tényleg arra szánta.De bevallom nem sürün hordom már a gyürüt,imádom apárom a mai napig együtt vagyunk lassan 4 éve,de belegondolok h kb én kértem azt a gyürüt már nem is olyan varázslatos.Esküvőre azért nem került sor még mert a sulit nemrég fejeztem be és azért egy szép eskövöhöz kell elég sok pénz,ha valaki igaz nagyot akar.Az biztos h azt már nem fogom eröltetni,majd eldönti ő h mikor lesz jó.

2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem jó ötlet! Pont most akart ilyet csinálni az egyik barátnőm! A férjem erre azt mondta,hogy szerencse, hogy én anno nem csináltam ilyet, mert nem biztos,hogy jó néven vette volna. Azt mondja,hogy na ez pont tipikusan az a dolog, amit a férfinek kell megtenni. Ő papucsnak érezte volna magát, ha én kérem meg az ő kezét!

Szóval szerintem nem jó ötlet!

2011. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem tartozik rám, de veled megtörtént, vagy te tervezed?
2011. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is rossz ötlet.Ha a fiu eléggé szeret és felkészült a dologra úgyis megkéri a kezed.Ha meg fordítva történik az szerintem sok esetben azért van,mert a nő nem bírja kívárni és így valahol talán bele is kényszeríti...Persze nem a szó szoros értelmében.
2011. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
A barátomnak az exbarátnője megkérte a kezét, és nálam vigasztalódott,majd mellettem döntött! :)) Elég gáz az, ha felcserélődnek ebben a témában a szerepek!
2011. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Hát igazából ennek forditva kéne történnie.

De ha pl már gyerek is van és nem pár hónapos kapcsolatról beszélünk és még mondjuk jó is az a kapcsolat, akkor igazából a pasit nem értem mi tartja vissza...

2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!