Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most meg mi bajom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi bajom van?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elhagyott a párom, akivel fél évig voltunk együtt. Nem értettem, miért teszi, de muszáj volt beletörödöm, illetve mindvégig reméltem, hogy majd csak visszajön és minden jó lesz.Elképzeltem, hogy de jó is lesz ha majd visszajön, meg mennyire fogok neki örülni (ennyire vagyok naiv). Nos, szilveszter után felhívott, találkoztunk, kerte hogy bocsassak meg, tevedett, a nelkulem eltoltott ido volt elete legrosszabb periodusa, es tobbet egy percet sem szeretne nelkulem tolteni, sőt elcsiripelték a "kismadarak" hogy lánykérésre készül.És én balga, most úgy érzem, hogy szeretnék inkább egyedül lenni és legszívesebben kerülném őt. Nem tudom mi ütött belém, én szeretem, el sem tudom mondani mennyire, de mintha félnék, vagy nem tudom. Pedig erre vágytam...most mit tegyek?
2011. jan. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Adj magadnak 1-2 (+) hét nyugit, és mondd hogy át kell gondolnod a dolgokat...

Ennyi idő alatt érezni fogod, hogy hiányzik-e, akarod-e , vágysz-e rá stb?

2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megijesztett amit csiripelnek?
2011. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól félsz hogy újra megteszi hogy kidob, te pedig még jobban padlón leszel
2011. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól félsz, hogy mégsem lesz olyan jó, mint ahogy elképzelted. Túl szépek voltak az álmodozásaid és félsz, hogy a valóság tönkreteszi.

Én úgy gondolom, hogy adj magadnak még pár napot, hogy megnyugodj. Aztán ha találkozol vele és szereted, el fog múlni ez az érzés.

2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy fél év után nem csoda, hogy megrémülsz.

Ugyanakkor elgondolkodnék azon, hogy ha elhagyott, most miért kéri meg a kezemet, és megérdemel-e engem valójában.

Ugyanakkor átgondolnám, hogy álomképet kergetek vagy valóság az amit látok...

2011. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy erre nem is gondoltál volna ha azok a kismadarak nem csiripelik a lánykérést mert hát akkor nem filoznál most rajta!!adj egy kis időt magadnak,gondold át hogy meg e éri ezért az egészért a felhajtás végülis egyszer elhagyott.
2011. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl sok romantikus regényt olvastál? :)
2011. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked meg nincs kinek beszolni?
2011. febr. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!