Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyát miért nem érdekli, hogy...

Anyát miért nem érdekli, hogy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Napok óta mondom neki is, hogy valami nincs rendben velem, mert néha menni sem tudok a fájdalomtól. Elvileg a tüneteim alapján petefészekcisztám van.

Holnap megyek orvoshoz. Amikor mondtam neki, semmit sem reagált. Nem kell elkísérnie, de azért mondhatott volna valamit.. De ő kb leszarja...


Miért ilyen?:S


15/L


2011. júl. 13. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vesztetek össze valamin korábban? Mert ez nem normális viselkedés egy anyától... :S
2011. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle! Más dolgokban is ilyen?
2011. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen pár éve... sehova nem jön velem, semmi nem érdekli az egészségemet illetően. Régebben sokat jártam orvoshoz, kiderült, hogy liszt-, és laktózérzékeny vagyok, de ez nagyon hosszú orvosi procedúra után derült ki. Akkor még törődött velem, érdekelte az egészségem, aztán megunta, ahogy látom. Azóta, ha halálos beteg lennék, akkor sem érdekelném, meg sem kérdezi sosem, hogy hogy vagyok vagy valami, ha mesélem, hogy beteg vagyok, akkor is mintha nem is hallaná.

Szóval vannak ilyen gonosz szülők sajnos. :( Menj el egyedül, tégy anyádra nagy ívben, a lényeg, hogy te tarts ki! És jobbulást!

2011. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!