Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom nem szereti az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szereti az ilyen esküvős, eljegyzés dolgokat, véleményt szerint mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom egyáltalán nem romantikus és én sajnos igen.Nagyon szeretjük egymást ettől eltekintve.Én is azok közé a nők közé tartozom aki álmodozik a lánykérésről,az eljegyzésről az esküvőről,szeretném ha egyszer meglepne egy gyűrűvel a kezébe és megkérné a kezem,de ő tudtomra adta,hogy ezeket a dolgokat nem szereti egyszóval nem szereti az ilyen cécókat.Nem akarom erőltetni,de mégse tudom mit tegyek.
2010. dec. 20. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem,h. miért lenne önző?Ezzel az erővel a kérdezőre is lehetne mondani,h. önző,mert ő sem veszi figyelembe a párja kívánságait!

Kedves kérdező!Szerintem üljetek le és beszéljétek meg ezt a dolgot!Ha feleségül venne,de nem szeretne nagy felhajtásokat,akkor próbáljatok megegyezni.Én nő vagyok és én sem szeretem a nagy felhajtásokat!Nem igazán szeretnék eljegyzést sem és nagy lakodalmat sem.Ha lesz lakodalmunk én csak szűk családi körben szeretném tartani.Nekem amúgy sem nagy a rokonságom.Nemrég szóba került az eljegyzési ceremónia,ami meg sem fordult a fejemben,h. esetleg a leánykérés után az is lenne.(már a kezemet megkérte,gyűrűt is felhúzta az ujjamra,de valahogy külön eljegyzési ünnepséget nem szeretnék).De ha ő nagyon szeretné,akkor természetesen legyen.Megbeszéltük,h. csak egy kisebb vacsora lesz családi körben.Így mindkettőnk a kívánsága "teljesül".Az övé,mert lesz eljegyzés és az enyém is mivel nem szeretem a nagy felhajtásokat és így megegyeztünk egy kisebb vacsorában.Úgyhogy én azt javaslom,h. próbáljatok meg kompromisszumokat kötni,mert szerintem egy párkapcsolatnak ez is nagyon fontos része!És az életben még sokszor fog adódni olyan helyzet,ahol tudni kell kompromisszumokat kötni!Szerintem az nem baj,h. ennyire különböztök ilyen téren,ha egyébként jól megvagytok!Próbálj meg te is engedni néhány dologból!Vagy lemondani néhány dologról,így hátha a párod is másképp áll majd a dolgokhoz!

2010. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. Nálunk is ez a helyzet. Nagyon szeretjük egymást, de én romantikusabb vagyok, mint Ő. Belőle ez valahogy hiányzik. De mindemellett mindent megtesz értem, és érzem is, hogy szeret. Mikor egyszer beszélgettünk az eljegyzésről, viccesen annyit mondott, hogy az maradi dolog. Na, képzelheted... Persze erre a mondatára később már nem emlékezett. :-)De azt mondta, hogy elvenni elvesz. Lehet, hogy a páromnál az is közrejátszik, hogy volt egy kb 1 évig tartó rossz házassága. Úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy azért nem fogom elhagyni azt az embert, aki szeret, és aki mindent megtesz értem, csak mert nem romantikus. Egyébként Ti hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?
2010. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
"volt neki 1 evig tarto rossz hazassag". Na es? Mindenkinek van valami rossz a multjaban. Ilyenek csak kifogasok, eljunk a jelenbe, ne a multat hozzuk fel mindig.
2010. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 12.46. Én nem azt írtam, hogy a párom ezt kifogásként hozta fel. Ezt csak én gondolom így, hogy aki már egyszer megégette magát, az utána már óvatosabb. De lehet, hogy én gondolom rosszul.
2010. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbáljatok kompromisszumot kötni, például az eljegyzés személyes jellegű semmi összejövetel, a házasságot pedig a te kívánságaid szerint rendeznétek. Ha szeretitek egymást biztosan találni fogtok megoldást.
2011. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!