Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom nem szereti az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szereti az ilyen esküvős, eljegyzés dolgokat, véleményt szerint mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom egyáltalán nem romantikus és én sajnos igen.Nagyon szeretjük egymást ettől eltekintve.Én is azok közé a nők közé tartozom aki álmodozik a lánykérésről,az eljegyzésről az esküvőről,szeretném ha egyszer meglepne egy gyűrűvel a kezébe és megkérné a kezem,de ő tudtomra adta,hogy ezeket a dolgokat nem szereti egyszóval nem szereti az ilyen cécókat.Nem akarom erőltetni,de mégse tudom mit tegyek.
2010. dec. 20. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Először is döntsd el, hogy a párodat vagy a romantikát szereted-e jobban. Utána pedig annak megfelelően élj. Ha ráerőlteted a párodra, hogy úgy viselkedjen, mintha romantikus lenne, akkor az egyrészt rossz neki, másrészt azt mutatja, hogy vagy nem ismered őt eléggé vagy nem szereted. Ne akard megváltoztatni.
2010. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Van kilatas eljegyzesre, eskovore a paroddal? Vagyis o is ugy akarja? Lehet, hogy azert jelent be elore ilyeneket, mert nincs kilatasban. Ha igen, mondd meg neki, hogy csak ugy, ha romantikusan all hozza. Ha nem, vegyel magadnak gyurut, kerd meg kezedet elotte, es huzdd fel a gyurut. Vajon mit szolna? Azt hogy meghulyultel? Lehet, de igy tudod vele tudatni, hogy ez neked szukseges.
2010. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
A párod elég önző, ha nem veszi figyelembe a te kívánságaidat. Dönts belátásod szerint, hogy együtt maradsz egy önző emberrel.
2010. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj,ha ennyire mások vagytok.Most még nagy a szerelem és mondjuk a szex pótolja a gyengédséget.De nem cswak a leánykérés és az esküvő romantikus egy ember életében.Ha házasok lesztek,akkor a házassági évfordulós cécót sem fogja szeretni vagy csak azt,hogy meglepjen valamivel,mert épp eszébe jutottál,ahogy ment hazafelé.Nem kellenek nagy dolgok,de a romantika bizony nem csak az esküvőig fontos.Nem lenne gond,ha te sem igényelnéd és másban találnátok meg az örömet,de ha te vágysz erre,akkor ez hatalmas űr lesz késöbb is,ha ő nem hajlandó rá. Beszélj vele,hogy ez neked fontos,de bevallom nem tudom elképzelni,hogy,ha ő ezt magától nem érzi úgy,hogy megtenné,akkor ennek később lenne-e így értelme.Nem lehet mindig noszogatni,ennek belső indittatásból kell jönnie.
2010. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Hello! A párod szeretne házasságot? Csak mert mi is így vagyunk a barátnőmmel, ő esküvőt akar, én nem, mivel véleményem szerint ahhoz, hogy boldog legyél nem kell papír.Meg amúgy is egy esküvő sokba kerül, és kitudja meddig tart a mai világban, szóval én ezért vagyok esküvő-ellenes.
2010. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megérteni, hogy ha szeretjük a másikat, akkor miért nem tudjuk azt a kedvéért megtenni, ami örömet okoz neki. Pl. ha tudom, hogy a párom szeretne velem összeházasodni, de nekem semmit nem jelent a papír, de vele együtt tervezem az életem, akkor miért ne tehetném meg a kedvéért, hogy összeházasodunk, mert ha nekem semmit nem jelent a papír, akkor az sem jelent semmit, ha van. A másikat meg boldoggá tenném vele. Akkor miért ne? Ha meg nem szeretem a felhajtást, elmegyünk az anyakönyvvezetőhöz, két tanúval, maximum a szűkebb családdal, esetleg utána csinálunk egy kis házibuli szerűt.

De az is lehet, hogy mi gondolkozunk másképp a párommal, mint általában az emberek egy kapcsolatban. Mi már több olyan dolgot tettünk meg azért, hogy a másikat boldognak lássuk, ami nem egészen a mi stílusunk volt és igazából az tett minket boldoggá, hogy láttuk a másik örömét.

2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
11:32! Erre hadd kérdezzem vissza azt: akkor te miért nem veszed figyelembe a párod igényeit? Miért vagy te önző, hogy ráerőlteted romantikus életedet? (Minden agresszió nélküli, de provokatív kérdés, igen :))
2010. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Elso,

Egyet ertek, senki ne probaljon valakit megvaltoztatni. De elnezest, az elet az "adok es kapokbol" all..

2010. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

szerintem lépj ki. tapasztalataim szerint a ffiak 99%-a közli, hogy nem akar esküvőt, majd amikor megtalálja az Igazit, akkor napok alatt 180 fokot változik ez az álláspontjuk. Magyarán a ffiak 99%-ánál ez a kijelentés annyit tesz: VELED nem szeretnék esküvőt.

És akinek meg nem számít a papír... ha ennyire nem jelent semmit,a kkor szerintem is nyugodtan házasodhatsz, hogy boldoggá tedd a párod, aki szerint meg igenis jelent... ugyanis ez esetben neked tök mindegy, neki viszont fontos.

2010. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kellene találnotok egy arany középutat....Megbeszélhetnétek, hogy legyen egy kis egyszerű lánykérés gyűrűvel, aztán addig jártok jegyben, amíg úgy érzitek, hogy el nem jött az ideje komolyabb vizekre evezni. Így te is kapnál, de adnál némi szabadságot, és a párod adna neked romantikát, de nem kötelezné el magát olyan komolyan, mint egy azonnali esküvővel.

Egy kapcsolat kompromisszumokról szól, tehát nem csak az egyik fél igényeit kell(ene) kielégíteni, hanem alkalmazkodni egymáshoz. :)

2010. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!