Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezekről a gyűrűkről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 25. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2. lett volna, fehérarany-sárgaarany kombinációval, csak az utolsó pillanatban megláttunk egy sokkal szebbet:) Szóval nekem ezek közül a 2. tetszik leginkább. Csak azzal vigyázzatok hogy mennyire vastag. Pl. a miénk most 4 mm és pont jó, gyönyörű. Vékonyak vagyunk így nekünk a 4-nél több mm-es már nem lenne jó. Figyeljetek erre.
2010. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első és az utolsó tetszik(az első kicsit jobban).
2010. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
csak a 3. nem tetszik.
2010. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem az 1. tetszik a legjobban a 4 közül, de én nagyon szeretem az aranyat, így ezt is inkább arany/fehérarany kombinációban tudnám elképzelni.


A 3. nekem sem tetszik.

2010. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 SzilKa ***** válasza:

Az utolsó tetszik a leginkább.


Egyébként a matt részek hamar fényesre fognak kopni, sajnos ezt mi is tapasztaltuk az első (ezüst) karikagyűrűnknél.

2010. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem mind a négy nagyon tetszik! Vagy ilyet szeretnék, vagy ugyanilyeneket négyszögletesben :)

[link]

[link]

2010. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mind szép, de talán az első és az utolsó a legszebb. Nem baj, ha ezüst én pl sokkal szebbnek tartom az arany színénél. De a párom szerint is aranynak kéne lennie, így fehérarany és sima arany lesz együtt. Így mindkettőnk kívánsága teljesül.
2010. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat. Az az igazság, hogy mivel nem állunk jól anyagilag, ezért még várat magára az esküvő. De addig is szeretnénk valamilyen gyűrűt, ami az összetartozásunkat jelképezné. És nem akarjuk azt a sima ezüst karikát (amit az iskolások szoktak hordani), hanem annál egy kicsit komolyabbat szeretnénk. Nálunk a párom nem szereti az aranyat, és én is inkább ezüstös vagyok. Úgyhogy ha majd az esküvőre kerül a sor, akkor fehérarany gyűrűnk lesz, max lesz benne egy kis sárga arany.
2010. nov. 25. 11:29
 19/21 anonim ***** válasza:
2. és 4. tetszett a legjobban, de a 2. egy hajszállnyival jobban. Én amúgy aranyat választanék, sárgát méghozzá.
2010. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nekem inkább az 1. tetszett a legjobban, a 3. nem annyira.

én is hasonlóban gondolkodom, vagy ilyen, vagy sima egyszerű sárga arany gyűrű semmi extrával. :)

2010. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!