Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt vegyek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt vegyek neki?

Figyelt kérdés

Szeretném végre eljegyezni a barátnőmet:)

De nem tudom, milyn gyűrűt vegyek neki:S van rá 150.000Ft-om, de nem tudok választani. Tudnáok nekem linkelni ilyen árban gyűrűt?

Köszi:D

23/F


2010. nov. 14. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kérdezd meg tőle.

Ha meglepetést szeretnél, akkor próbálkozz az anyósnál vagy a barátnőnél, testvérnél, ilyíesmi.

2010. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
[link] Itt van egy pár. :)
2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

[link]

[link]

[link]


Ezek közt vannak, szemezgess. :)

2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nagyon szép gyűrűk vannak. Nekem a 31-eshez hasonló van, csak nem csavart foglalatban. Az ár sok mindentől függ, de benn a szalonban van még egy csomó, biztos segítenek neked ha bemész. Feltéve, ha pesti vagy.

2010. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a barátnőd ízlésétől függ, hiába mondanak itt sokan sokfélét, Te ismerd őt ugyanis sokfélék a gyűrűk is.


Nekem pl. fehérarany van rózsaszín kővel mert nekem ez volt az álmom és a férjem tudta ezt, de pl. barátnőm a súlyos aranyékszereket szereti ezért ő vastag sárgaaranyat kapott a párjától.


Ha a barátnőd kifniomultabb, egyszerűbbeket szereti akkor vékonyabbat válassz, egyszerű kővel, de ha extravagánsabb akkor lehet kicsit nagyobb, nem kerek kővel, vagy lehet hogy a színes kövek tetszenének neki inkább.

Nekem pl. nem volt fontos az sem hogy gyémánt legyen vagy ilyesmi.....nem az ára számított.

Szóval én nem linkelek be gyűrűt mert belinkelhetném a google kínálatát (amit egyébként te is megnézhetsz magadtól) de felesleges, ugyanis a barátnődet te ismered. Ha meg nem ismered ennyire akkor talán még korai :) Mindenesetre a barátnője vagy anyukája is sokat segíthet neked ebben.

2010. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne meglepinek szánd. Nem vagytok elég régen egymás mellett ahhoz, hogy ismerd az ízlését. Egy életen keresztül kell hordanotok, ezért közösen válasszátok ki a jegygyűrűt.
2010. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link] (---

vanak szépek ezen az oldalon.Néz meg elöször is hogy mit szeret jobban az aranyat vagy az ezüstöt,mert ha ezüst párti akkor egy fehérarany gyürű jobban bejön neki mint egy arany.Meg pl.ha sportos ne vegyél neki nagy kövekkel kirakott gyürün,nézd meg mi illik hozzá legjobban.

2010. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzési gyűrű meglepi szokott lenni, nem egyenlő a karikagyűrűvel, amit viszont majd közösen választanak ki!
2010. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg:)
2010. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt döntsd el hogy karikagyűrűt akarsz, vagy csak eljegyzésit a lánynak. És bármit veszel, mondd meg az eladónak, hogy meglepi lesz, és csak úgy veszed meg ha vissza lehet cserélni ha nem tetszik a lánynak. Ez fontos, mert mégis csak ő fogja hordani, és akkor legyen választási lehetősége. Vagy vidd be egy boltba, és csak úgy nézegessetek, és figyeld meg milyen típusok tetszenek neki.
2010. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!