Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Távkapcsolatban eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban eljegyzés. Megszólnád?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, húszon felüliek. Egyetemisták. több mint 3 éve együtt. Jelenleg nem laknak egy városban (egyetem miatt) de 2 évig mindennapos volt a találkozás, most is sok időt töltenek együtt. A kapcsolatuk kiegyensúlyozott, együtt tervezik a jövőt, imádják egymást, amolyan minta pár. Sokan "irigykednek" rájuk, hogy ilyen fiatalon, ennyi mindent kibírtak, ennyire összetartanak.

Annak ellenére hogy távkapcsolatban élnek szeretnének eljegyzést. Ez mennyire fura? El lehet ítélni ezért?

másfél év múlva tudnak összeköltözni...:-S

vélemények?


2010. nov. 3. 20:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
93%
Értem. Hát akkor nagyon remélem,hogy boldog pár lesztek és nem lesznek gondok .:)
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
93%
Bocsánat,az előző és a 21:02-es én voltam. Én biztos nem szólnálak meg érte, aki meg megszól csak irigy :D
2010. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. nov. 3. 21:14
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát kivel akarsz élni, a pároddal, vagy "másokkal"? :) Senkinek nincs joga megszólni ezért, aki megteszi, nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy törődjön a saját dolgával.
2010. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem is azért kérdeztem, ilyen szinten nem érdekelnek mások:)

csak kíváncsi voltam Ti is "megszólnátok-e" mert kaptam már hideget, de meleget még senkitől nagyon...

nem mintha befolyásolná ez a döntésemet, csak kicsit gondolkodtam, hogy vajon más mit gondol...

2010. nov. 3. 21:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy gondoltad az eljegyzést? :) Nekem kislány korom óta minden féle dolog megfordult a fejembe, hogy milyen romantikus lenne mondjuk egy szerencsesütibe, amit kettétör hogy mi áll a papíron és kiesik belőle egy gyűrű. Meg étterembe kihozzák a tányérokat és az egyik tányéron a gyűrű van >< lehet hogy csak nekem vannak ilyen beteg álmaim :) de nekem tetszik :P
2010. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem nagyon képzelem el, csak hogy ne legyen majd "csalódás" (természetesen sosem lehet az, de nincsenek nagy álmaim ezzel kapcsolatban).

Csupán annyit kértem a páromtól, hogy MEGLEPETÉS legyen ne sejtsem, hogy hol, mikor szeretne eljegyezni.

A kettesben való eljegyzést meg majd megünnepeljük a szűk családdal is (szülők testvérek).

Neked van már jelölted ? :D

2010. nov. 7. 09:47
 18/19 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Eleve nem szólok meg senkit, akiről nem tudok semmit... nem szólom meg őket. Ők tudják. Ha csak ideiglenesen távkapcsolat, és volt idő, amikor többet találkoztak, akkor végül is nincs ezzel gond, szerintem. Ha csak távkapcsolatban éltek volna eddig, az azért kicsit más helyzet, de hát ki tudja...
2010. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!