Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Távkapcsolatban eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban eljegyzés. Megszólnád?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, húszon felüliek. Egyetemisták. több mint 3 éve együtt. Jelenleg nem laknak egy városban (egyetem miatt) de 2 évig mindennapos volt a találkozás, most is sok időt töltenek együtt. A kapcsolatuk kiegyensúlyozott, együtt tervezik a jövőt, imádják egymást, amolyan minta pár. Sokan "irigykednek" rájuk, hogy ilyen fiatalon, ennyi mindent kibírtak, ennyire összetartanak.

Annak ellenére hogy távkapcsolatban élnek szeretnének eljegyzést. Ez mennyire fura? El lehet ítélni ezért?

másfél év múlva tudnak összeköltözni...:-S

vélemények?


2010. nov. 3. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

miért kéne elítélni? szerintem is szerencsések vagytok, hogy egymásra találtatok. ha úgy érzitek, áldásom rátok:)

sok boldogságot!

2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

hát én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az eljegyzés mindenféleképpen élőben történjen. Vagy nem is tudom hogy mivan. hogy most akkor találkoztok, csak nem tartósan, vagy egyáltalán nem és csak másfél év múlva. Mindegy. ennyi lenne :) amúgy ha szeretitek egymást és azt mondjátok nektek így jó akkor nem azzal kell törődni hogy ki szólná meg.

15/L

2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne fura?Miért kell(ene)bárinek ezt megszólni?

Meg különben sincs senkinek semmi köze hozzá.Ez a ti magán ügytek.De gondolj bele, régen aháborúban hogy áltek?Elvette feleségül, elment a háborúba, és a legjobb esetben haza ment.Akár évek mulva....

2010. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Az eljegyzés még nem jelent semmit. Sőt voltam olyan esküvőn, ahol mennyasszony nem mondott igent. Na az volt ám a szívás. Egy eljegyzést bármikor és könnyen fellehet bontani.
2010. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az az eddigi válaszolóknak nem tűnt fel, hogy nem a páros valamelyik tagja tette fel a kérdést hanem egy "kívülálló"? :)


A vélem pedig az, hogy irigylem őket... Nagyon!

2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
20:40-es vagyok az első 2 válaszolóra gondoltam. Bocsi
2010. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

igazából rólunk van szó...csak így tettem fel a kérdést, mert gondoltam másabbak lesznek a reakciók, objektívebbek ha nem "nekem" válaszoltok hanem a "kérdezőnek".

nem tudom mennyire érthető:D


A 15-L mondta, hogy az eljegyzés történjen személyesen, hát csak is :D

Egy pár idősebb emberke lehurrogott a napokban mikor azt mondtam én nem bánnám így az eljegyzést, nem beszélve a fiatalokról akik azt mondták, hogy "el van menve az eszem, ugye nem beszélek komolyan?" "minek eljegyzés" és társai...


ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés...

Számomra az eljegyzés komoly dolgot jelentene szóval én egy embernek akarok IGEN-t mondani. Nekem ez nem valami játék, amit ha megunok vége van...


Köszönöm a hozzászólásaitokat

2010. nov. 3. 20:55
 8/19 anonim válasza:
91%
Ha mindenképpen Igen a válaszod,ne érdekelj mit mondanak a többiek.
2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:)

egyenlőre csak beszéltünk róla. a párom meglepetést szeretne...

2010. nov. 3. 21:06
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
MÁK! nagyon nagy mák!
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!