Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ma vagyunk 5 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyunk 5 éve együtt eljegyzett 1 éve és ma annyit nem mondott hogy boldog év fordulót én nem akartam semmi ajándékot csak annyit hogy mondjon nekem valami kedvesét de semmit nem mondott...szerintetek ez miért van?? Elfelejtette volna...?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 19:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

Minden ember megérdemli hogy szeressék és jól szeressék.

Az exemet is azért hagytam el mert rideg volt.

Nem hiányoztam neki, ritkán akart találkozni és soha nem hozott egy szelet csokit sem.

Végül találtam olyat aki szeret.

ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
ápr. 16. 07:34
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
17: Leírtak alapján te is azonnal lépnél, amint jön egy másik férfi, csak jelenleg műtét miatt ágyhoz vagy kötve. Ne házasodjatok, később ez sokkal rosszabb lesz!
ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

17

Akkor ez a probléma.

A pénz meg nem ok. Lehet vinni egy száll virágot és főzni egy finom vacsit.

ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesebb lenne Nem lépnek le..
ápr. 16. 19:48
 26/31 Noren1989 ***** válasza:
37%
Így sem lépsz le 🤡
ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Na te meg is mondtad anonimusz😂
ápr. 17. 07:20
 28/31 anonim ***** válasza:
71%

5 éve vagy vele , de nem derült ki eddig, hogy leszarja az évfordulót, vagy csak most?

Akinek fontos vagy, az nem felejti el, csak szólok.

Mi még sosem felejtettük el,( hónapfordulókat, évfordulókat kapcsolati, házassági, névnapok, szülinapok) pedig 14 éve vagyunk együtt.

ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Az szép, hogy te idiótázol itt másokat, közben annyit nem bírsz megbeszélni a pároddal, hogy mi bajod van. Szép!
ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de fogalmam sincsen, melyik napon jegyzett el, mert a dátumokat, hacsak nem írom fel gondosan, úgy elfelejtem, mint a franc :D


Ez van. Szóval én pl. nem várom el, hogy évfordulóra bulit csapjunk, stb. mert örülök, ha eszembe jut az évfordulónk.

ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!