Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt ajánlanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt ajánlanátok egy férfinak?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy mennyire gáz, ha egy férfi egy sheinről rendelt gyűrűvel kérné meg a szerelme kezét. Szerintetek mennyire hatékony megoldás?

2023. jan. 31. 21:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ui.: Pontosítok; nem tudom, hogy gáz e vagy érne e valamit. Egyelőre nem tudok állást foglalni, mivel nehéz kérdés még magamnak is. Semleges a véleményem. Persze nyilván olcsóbb a Sheinről rendelt cucc, de tartós is lehet egy gyűrű onnan? Vagy egy férfinak feltétlenül el kell költeni fél fizetését egy méreg drága gyűrűért?

Nos ebben kérem a segítséget és véleményeket. Előre is nagyon szépen köszönöm!!!!🙏🏻

2023. jan. 31. 21:36
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ne bizsuval kérd meg, elszíneződik, nem tartós és van, hogy látszik is, hogy az csak bizsu, nem a jobb fajta. Nem kell drága gyűrűt venni, van olyan alternatíva, hogy ezüst legyen vagy ezüst alapú, de aranyozott és nyilván nem gyémánt van benne, csak valami kő, kristály. Ilyet meg már 10-20 ezer Ft-ért is lehet kapni szépet, ami mégsem bizsu, de nem is a fél fizetésed. Persze, a bizsu ennél is olcsóbb, de azért ennyit igazán szánhatsz egy eljegyzési gyűrűre akkor is, ha nem vagy gazdag.
2023. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Feltettem egy hasonló kérdést csak káromkodásokat irtak kitörölték a nagyját nem érkezett értelmes válasz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

2023. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ismerősöm az avonból rendelt a menyasszonynak gyűrűt. Nem vagyok anyagias, de én hozzáb.sztam volna (és hozzád is).
2023. febr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Sok ehhez hasonló bizsu gyűrűm volt már, és sajnos rendszeres használat mellett nagyon hamar tönkremennek. Ezek nem arra valók, hogy napi szinten hordja az ember. Márpedig a legtöbben az eljegyzési gyűrűt szeretik hordani, legalább az esküvőig, de sokan tovább is.


Én nem vágytam drága gyűrűre, de tartósra igen. Ha olcsóbb gyűrűt akarsz, akkor is válassz egy strapabíróbb anyagot (nemesacél, tungsten, titán, ezüst, stb.). Ráadásul eljegyzési gyűrűt szerintem érdemes élőben venni, hiszen így látod, hogy mennyire szépen van kidolgozva, és mennyire praktikus. Egy neten rendelt kínai ékszernél ez mindig lutri.

2023. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
A tarósság miatt minimum arany legyen. Az én eljegyzési aranygyűrűm anno 18.000 Ft volt. 18ezer! Ha ennyi pénzt is sajnálsz, akkor inkább akkor ne vegyél neki eljegyzési gyűrűt, nem kötelező! Beszéljétek meg, hogy összehazasodtok, majd 2 tanúval, ingyen valamelyik hétköznap tegyétek meg. Nincs azzal baj, ha valakinek ennyi pénze sincs, a hölgy ezzel nyilván tisztában van és nem zavarja, ha veled él! Ergo nem az lenne a megalázó, ha "csak" összeházasodnátok, hanem az, ha a netről rendelsz neki egy 1500 forintos gyűrűt! És könyörgöm ne mondjuk azt, hogy az a nő, aki szereti a párját, az örül egy 1500 forintos bizsunak is, mert ez nem igaz, kivéve, ha egy 6 éves kislanyról van szó. Egy érett, felnőtt nő megérti, ha nincs keret eljegyzési gyűrűre is, nem kell bizsuval bohóckodni. Istenem...
2023. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
#6 ma már 70-80 ezer alatt nem kapod meg azt a "18 ezres gyűrűt"....nálad nincs infláció?
2023. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
7, a lényeg ugyan az! Akinek nincs pénze egy sima aranygyűrűre, az vegyen akkor ezüstöt, de ne egy 5 forintos bizsut, mert az megalázó egy nőnek. Nem igaz, hogy valakinek nincs pénze minimum egy ezüstre, ilyen nincs, hacsak nem hajléktalan. Hiába lett full lepontozva a 6-os válasz.
2023. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem teljesen ugyanaz. Azzal jönni ellenpéldának, hogy 18 ezerért már kapsz gyűrűt, és mennyiből tart azt összeszedni, az nem ugyanaz, mint amit mondasz. Egy 40 ezres karikagyűrű van a kezemen, éppen csak egy vékony kis semmi és 3 éve vettük, amikor még fele ennyi volt az arany és kő sincs benne. Felőlem lepontozhat az Atyaúristen is, attól még ez így van, ha tetszik, ha nem...
2023. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Te most miről beszélsz? Mert én ezüstről. Idéznélek: "Felőlem lepontozhat az Atyaúristen is, attól még ez így van, ha tetszik, ha nem..." ugyanezt gondolom erről: Mindenkinek van pénze minimum ezüstre, hacsak nem hajléktalan, ergo felesleges bizsuban gondolkodni. Senki sem beszél már aranyról! Nyisd már ki a szemed! A bizsu az gáz, 1 év után lehet kidobni, mert elszürkül/eltörik/megreped stb. és nem lehet tisztíttatni, mint egy ezüstöt!
2023. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!