Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen idősen eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen idősen eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nem jegyeztük még el egymást, csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt.

én 20 éves lány, ő 27 éves fiú.

komolyan gondoljuk mindketten:)

2 éve tart a kapcsolatunk.


2010. szept. 1. 11:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

2 utolsóank. ma már bolognai rendszer van. én is 21 vagyok és én is végzős. nem számít h főiskola v egyetem, ha alapképzésre jár, az általában 3 v 3,5 év.


egyébként szerintem egyáltalán nem korai az eljegyzés a leírtak alapján:)

2010. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

szeretném leszögezni, hogy nincsenek ilyen terveink, legalábbis nekem nincsenek, csak furdal a kíváncsiság.

köszi utolsó:)

2010. szept. 1. 12:35
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak azért kötöttem bele, mert a kérdező azt állította magáról, hogy komoly gondolkodású.

Én ez esetben nem ferdítem el a tényeket, ha fősulis vagyok, azt írom, ha egyetemista, akkor azt.

Bolognai rendszerben, ha 3 év után végzek, akkor fősulit írok, ha tudom, hogy járok még 2 évet, akkor pedig nem írom, hogy végzős vagyok, mert nem vagyok az.

Szóval ennyit a komolyságról, ez egy apróság, de árulkodó... Pontosan úgy viselkedik, mint egy 20 éves, ami nem baj, csak akkor legyen tisztában ezzel, és vegye figyelembe akkor is, amikor eljegyzésről beszél.

2010. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mármint egyetemi szinten nem végzős.
2010. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Na nehogy ezen akadnánk fenn...ki mikor végzős?!

Az aztán komoly gondolkodásra vall, hogy ilyenekért kötekedtek! Le a kalappal.

nálunk az egyetemen végzősnek hívják azt aki harmad éves, és mesterisnek azt aki a plusz két évet kijárja. Pont.

Szerintem nem ferdített el semmit.



Én is ennyi idős vagyok 3 éve vagyok a párommal, de én még nem szeretnék eljegyzést mert egyidősök vagyunk és ő orvosis...mielőtt nem végez nem tudom aktuális-e az esküvő és nem szeretnék 4-5 évig "jegyben járni":)


HA Ti így érzitek akkor nektek itt az ideje.

Sok boldogságot:)

2010. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 20 voltam, ő 23 az eljegyzéskor. Ennek már 7 éve, azóta volt esküvőnk is. Nem éreztem korainak az eljegyzést. Mindketten komolyan gondoltuk. Persze fiatalok voltunk, de én úgy éreztem megtaláltam az igazit, és nagyon szép emlék.
2010. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem ferdítettem el a dolgot te idióta elte tehát egyetem...egyetem a neve.... nem eötvös lóránd főiskola...hanem tudományegyetem...
2010. szept. 1. 17:01
 18/20 A kérdező kommentje:

én ilyen hülyeségbe nem kötnék bele, és az hogy ki mennyire komoly , az nem ezen múlik.

aki meg nem tudja mi az a bolognai rendszer, az kussoljon,és húzza meg magát, mert az a végzős aki harmadéves....

2010. szept. 1. 17:04
 19/20 anonim ***** válasza:

hülye vita de tény hogy a harmadéves végzős, valóban.

viszont attól hogy a neve tudományegyetem, attól még maga a 3 éves szak főiskolai, nem egyetemi. de valóban nincs jelentősége, max komolyabban hangzik az egyetem, ennyi, de nincs nagy jelentősége.

2010. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát tényleg elég gáz, hogy ezen fönn akadtok... Én is komoly gondolkozásúnak tartom magam, mégis szoktam nyelvbotlani, vagy nem teljesen kifejteni, amiről szó van... Aki azt mondja, hogy ő bizony mindig pontosan fogalmaz, és sosem szokott rosszul tudni/mondani valamit, az hazudik.

Bocsi az OFFért.

2010. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!