Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen idősen eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen idősen eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nem jegyeztük még el egymást, csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt.

én 20 éves lány, ő 27 éves fiú.

komolyan gondoljuk mindketten:)

2 éve tart a kapcsolatunk.


2010. szept. 1. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfüggő......az eljegyzés (pláne ha esküvő előtt évek telnek el) még csak egy ígéret, azt fel lehet bontani bármikor, nekem 21 évesen volt az eljegyzésem, és 25 évesen az esküvőm. Szép este volt, meg örültem neki de a kapcsolatunkon nem változtatott sokat ezért gondolom azt hogy totál mindegy hány évesen van az eljegyzés, úgyis az esküvő lesz a jelentős :)

Barátnőmet 20 évesen jegyezte el a barátja akivel 1 év jegyben járás után szakítottak, annyi volt hogy visszaadta a gyűrűt. Nálunk bejött, náluk nem, pedig egyidősek voltunk-

2010. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A 20 éveddel nem te vagy a legfiatalabb, a párod a 27-el meg főleg nem. Írtad, hogy komolyan gondoljátok, akkor miért ne? Ez csak egy megerősítés, ettől függetlenül maga az esküvő még várhat pár évet.
2010. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont ideális. én 19 voltam mikor a párom(26) megkérte a kezem. most 20 évesen vett feleségül ő most 27éves.
2010. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem furcsa, ez a 7 év korkülönbség nem olyan sok, 20 évesen már lehet valaki igazán felnőtt, bár lehet még nagyon gyerekes is... De hát ennyiből nem lehet megállapítani, hogy te milyen vagy.
2010. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem azért, hogy fényezzem magam, de elég komoly gondolkozású lány vagyok.

dolgozok, mellette egyetemre járok(most vagyok végzős).

2010. szept. 1. 12:02
 6/20 A kérdező kommentje:
amúgy a körkülönbség egyáltalán nem sok, soha nem jut eszünkbe ,hogy 7 év van köztünk, mert nagyon jól megértjük egymást.
2010. szept. 1. 12:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg plána nem számít a kor....esküvőnél sem igazán, eljegyzésnél meg aztán főleg nem.
2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem a kötözködés kedvéért... de 15 évesen kezdted az egyetemet, hogy végzős vagy?

És... bőven egyetem után is lehet szakítani, nincs összefüggés.

2010. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
(12.28-asnak igaza van, nekem először fel sem tűnt :))))
2010. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

18 évesen kezdtem...és a szakon főiskolai diplomát kapok.

tehát 3 év a képzés.

2010. szept. 1. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!