Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a barátnőm, nem korai?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátnőm 18. És még idén el szeretném jegyezni! Sokan mondják hogy korai 7-8 hónap után, de én nagyon szeretem és ő is, mindig mondja hogy én vagyok a "Nagy Ő"! Születésnapjára kapott 1 gyűrűt, de egyből kérdezte hogy ez eljegyzési?! És mondta hogy reméli hogy még nem! Mit tegyek? Csak komoly válaszokat kérek!
2010. aug. 31. 17:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti! xD Azért a te eseted elég egyedi, általában fordítva szoktak ezek a dolgok elsülni!

Kérdező, ne jegyezd még el, de már elegen megmondták előttem! Mi is 4 évesek vagyunk, és amikor a barátom 1 év után pedzegette, tiszta ideg lettem. Hallani sem akartam róla, sok nőt megijeszthet ez a szándék ilyen kevés idő után!

2010. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy a leányzó még várna ezzel. Az egyik előttem szólóhoz csatlakozva: a kezdeti lángolás el fog múlni (nem a szerelem, csak a lángolás!), és utána fognak feltűnni a hibái, amiket addig észre sem vettél. Mindenkinek van hibája, a kérdés csak az, hogy a másik ezekkel tud-e és akar-e együttélni. Szerintem várd meg, amíg eljuttok odáig.
2010. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak! Majd még átrágom ezt a dolgot! Mégegyszer köszi mindenkinek!:)
2010. aug. 31. 20:21
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
18.16: Remélhetőleg akkor is ilyen büszke leszel magadra, mikor elváltok...
2010. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom elhagyni ha már feleségül vettem!!! Nem az a típus vagyok már bocs!
2010. szept. 1. 15:39
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem korai. Engem 1 év 2 hónap után jegyzett el a párom, azóta együtt élünk. És ő 23 éves én pedig 21. De ezt neked kell tudnod, a te döntésed.Viszont azt mérlegeld hogy ő csak 18, és ha tovább akar tanulni egyetemen, fősulin ott nagy lesz neki a csábítás,a sok buli..............
2010. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Szerintem is még korai lenne (a ti esetetekben), hiszen a lány azt mondta, hogy reméli, nem eljegyzési gyűrű.

Hogy miért írtam azt, hogy a ti esetetekben?

Elmondok egy kis történetet: én 19 éves lány vagyok. Ebben az évben fejeztem be a középsulit. 3 párkapcsolatom volt. Az első az 2 éves. Úgy, mint minden fiatal, én is azt hittem, hogy fű de nagy szerelem és, hogy örökké együtt leszünk stb. A fiú három évvel volt idősebb nálam. Csakhogy nekem túl gyerekeszű volt. Szakítottam. 3 hónappal később öszejöttem a második exemmel. Vele nem mentek nagyon simán a dolgok, csak eleinte. Azt hittem, hogy ez így természetes, ezért nem is akartam szakíttani. Később rájöttem szerencsére, hogy ez mégsem mehet így, mert egy balf*sz. Sok egyéb oka volt ennek a szakításnak. Igaz, én szakítottam, de nem rajtam múlt. És nem kell most arra gondolni, hogy én még gyerek vagyunk, biztosan csak játszadozon. Ez nem igaz. Ha nem ismersz, ne ítélkezz felettem.

A második exem szakítás után pár nappal beállított hozzám, hogy eljegyezzen. Én meg szépen kipenderítettem. De nem azért mert féltem volna a házasságtól. Dehogyis! De amiket művelt velem, azt nem lehet megbocsájtani csakazért, mert gyűrűt hoz nekem. De addigra már rég meg is utáltam őt. 8 hónapig voltunk együtt. Ő 26 éves.

Rá 2 hónapjára összejöttem a mostani barátommal. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 29 éves. Mindennél jobban szeretem őt, persze van néhány rossz tulajdonsága is, ami engem nagyon inritál, de nem csinálok belőle nagy ügyet. (Amíg több a jó tulajdonsága, mint a rossz, addig nincs mitől félnem. - ezt csak úgy megjegyeztem :D )

Ha valakit szeretünk, akkor a hibáival együtt kell szeretni. Mert nincs tökéletes ember, mindig mindenkiben fogsz találni valami hibát. Ha párt választaz magadnak, nem csak az embert kell megszeretned, hanem a hibáit is.

Szóval a mostani barátom majdnem 4 hónap járás után már az esküvőről beszél nekem. És engem nem zavar. Igazat megvallva örülnék is neki, mert nincs mit vesztenem. És ha valakit szeretek, akkor miért kellene várnom tovább ha ő is és én is akarom. 19 éves vagyok (testileg), de szerintem van annyi eszem (és nem csak eszem), mint egy huszonéves nőnek. Nem a kortól függ az egész, hanem, hogy mennyire vagy érett...


Kedves Kérdező, remélem, hogy tudtam segíteni (hacsak egy keveset is. Ha meg nem, akkor majd valaki más tanulhat ebből, aki választ keres efféle kérdésére)!

2010. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
77%
szerintem ha eljegyzed, az tök szép dolog, csak ne vedd még el. eljegyezni szerintem bármikor el lehet. csak lehet hogy nem-et mond, és az lehet h gáz.
2010. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizony még korai!
2010. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány részéről még korai, akkor várj vele.
2010. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!