Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a barátnőm, nem korai?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátnőm 18. És még idén el szeretném jegyezni! Sokan mondják hogy korai 7-8 hónap után, de én nagyon szeretem és ő is, mindig mondja hogy én vagyok a "Nagy Ő"! Születésnapjára kapott 1 gyűrűt, de egyből kérdezte hogy ez eljegyzési?! És mondta hogy reméli hogy még nem! Mit tegyek? Csak komoly válaszokat kérek!
2010. aug. 31. 17:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy a jegyesség még nem házasság, de akkor is nagyon korai...
2010. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap után?Mi 4 éve leszünk együtt lassan(18 vagyok), de nem várom el azt h eljegyezzen még, túl korai, 8 hónap után még ne, elhiszem h szereted, mki szereti a párját:D
2010. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon korai! A lány még nagyon fiatal ehhez és te is! Nem szabad! Majd inkább 25-26 évesen gondolkozz ezen. És egyébként mindenki úgy érzi pár hónap után, hogy nagyon szereti a másikat, Ő neki a Nagy Ő, stb. Minden csak rajtatok múlik, de szerintem a leányzó megijedne, főleg hogy csak 18 éves.
2010. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai.

Csak akkor jegyezd el ha már a rossz tulajdonságait is ismered, és eltudod viselni őket.

2010. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

7-8 hónap után korai, akárhány évesek vagytok. Én várnék legalább egy-két évet. Most még nagy a szerelem, de mikor lecsendesülnek a hormonok, majd eldől, hogy mennyire illetek össze valójában.

Ha meg egyébként ő is korainak tartja, akkor nincs miről beszélni.

2010. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Ha már itt lenne az ideje, akkor nem itt tartanál közvéleménykutatást, hanem biztosra tudnád a választ.
2010. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem korai, főleg, ha kiderült már róla, hogy ilyesmire lenne igénye.

Nekem is volt, de a párom (mostani férjem) tojt az egészre.

2010. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Épp h nincs igénye a bnőjének erre, ami érthető..

2010. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
55%

jóóó nekünk is ugyanezt mondták, hogy korai. Mi összejövésünk másnapján összeköltöztünk, aztán rá 4 hónapra eljegyzett. Anyámék csak mosolyogtak, mivel jegyeztek már el korábban egy páran, azt hitték ez is olyan "vaklárma". Közben már babát is terveztünk, eljegyzés után 1 hónapra meg is fogant a kislányunk. 1 éves évfordulónkon összeházasodtunk. 2 héten belül születik a kislányunk. Igazi álompáros vagyunk ezt komolyan mondom. 22 éves vagyok, a férjem 24.

De eljegyzés elött mindenképpen éljetek együtt valamennyit, hiszen rengeteg dolog derül ki azalatt a párodról, és mérlegelni tudod, hogy a jövöben együtt tudsz-e élni a tulajdonságaival.

Amúgy nem korai...

2010. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Huhh előző, azért ez egy kicsit kemény...:D:D rögtön másnap összeköltözni?:D 1 év után esküvő?:))) Persze minden jót kívánok!Csak furi kicsit, mert ennyi idő alatt nem lehet kiismerni a másikat.

Amúgy ne jegyezd el kérdező, ha ő sem akarja, elijesztenéd vele valószínűleg.

2010. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!