Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sokszor nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor nem bírom elviselni a páromat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy szinte mindenben az ellentétem a párom. Nagyon sokat veszekedünk és marjuk egymást. Csak akkor vagyunk boldogok amikor szexelünk. Sokszor úgy érzem hogy minket csak a szex köt össze. Ez nem szerelem sőt még csak nem is szeretet amit mi csinálunk. Egymást sértegetjük szavakkal főleg de a párom néha nagyon kihoz a sodromból és a sárga földig lehordom mindennek. Az idegeimet teljesen tönkretette már ez a pasi. Az a baj hogy mind a ketten hirtelen haragúak vagyunk agresszívak meg durvák. Már több mint 1 éve tart ez a se veled se nélküled kapcsolat és nem tudok kiszállni belőle. Az a legnagyobb baj hogy a párom lelkileg nem ért meg engem. Mert én mindig is olyan lány voltam aki szeretetre vágyik nagyon sok szeretetre de ezt a páromtól nem kapom meg csak akkor ha szexelni akar. Sokszor a fejéhez vágom hogy ő csak azért van velem. Tagadja hogy így lenne sőt inkább hárít. Azt szokta mondani hogy én ne tartom magam többre és én hiszem magamról hogy csak arra vagyok jó amikor ez nem igaz. Egy nő szerintem megérzi ha csak szexre kell egy férfinek. Sokszor nagyon durva velem meg flegma de csak azért mert a képébe vágom az igazat azt ami nekem nem tetszik. Természetesen mindig neki áll feljebb. Amikor veszekedünk szóra szót ad nekem nem hagyja magát de viszont én sem. Nagyon durva amit egymással művelünk. Nem tudom a horoszkóp mennyire lehet igaz hogy két azonos csillagjegy nem illik össze. Mind a ketten skorpiók vagyunk és úgy vettem észre hogy a páromnak is ugyanazok a rossz tulajdonságai mint nekem. Szeretem őt de nagyon nehéz vele az élet és nem vagyok boldog igazán mellette. Nem akarom hogy csak szexre tartsanak engem mert ennél csak többet érdemlek. Hűséges is vagyok tisztességes becsületes lány. Szerintem minden megvan bennem ami egy férfinak kell. Úgy érzem a párom nem tud értékelni engem. Mit tehetnék hogy egy férfi ne csak a szex miatt legyen velem? Vagy talán az a baj hogy nem korombeli férfiakkal kezdek? Mert a mostani párom csak 24 éves én meg már elmúltam 31.
2019. jún. 5. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Sztem nem a korral van baj, hanem, hogy te se tudod mit akarsz. Elsőre leírod ez nem szerelem de még csak nem is szeretet majd folytatod, hogy szereted. Ezen egy kicsit el kellene gondolkozni. Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy túl kombinálod. Ha nem lennének érzései irántad nem viselné el ezt az állandó balhét. Ingyen p. cit nem olyan nehéz találni. Amúgy te nem bírnál változtatni? Min tudsz állandóan veszekedni vele 1 éve? Ha ennyire nem tetszik a lénye miért erőltetitek? Mert ez nagyon nem egészséges, lelkileg tönkre fogtok menni és akkor is az lesz, hogy elválnak az útjaitok. Ez hosszú távon halott dolog. Kizárt, hogy együtt maradjatok.
2019. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem bírom elfogadni hogy cigizik bármennyire is próbálom nem megy de ő meg letenni nem akarja. Én azzal csak a jót akarom neki hogy leszokjon róla de hiába. Másképp látja a dolgokat mint én. De így van ez a gyerek témával is ő akar gyereket én viszont nem.
2019. jún. 5. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Így jár, aki összekeveri a szerelmet a vonzalommal. Tudod ahol "se veled, se nélküled" a helyzet, ott minden esetben a "nélküled" a megoldás. Kérdés meddig akarsz még ebben a szarban tengődni mire végre rájössz, hogy semmi értelme. Sajnálom, hogy még sose volt normális kapcsolatod, mert ha lenne viszonyítási alapod, akkor már 11 hónappal ezelőtt leléptél volna, ha nem előbb.
2019. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a közös célok nem egyeznek, mint a gyerekvállalás, akkor minek raboljátok egymás idejét?
2019. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát, 31 éves létedre lehetne több... Ah, mindegy. Mondhatunk mi itt akármit, élvezzétek egymást!
2019. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Huu.. Egy férfi szted olyan nőtől akar gyereket, akit nem szeret? De innentől kezdve halálra van ítélve a kapcsolat. Ő nem fog erről lemondani és te sem vagy hajlandó szülni. Keress olyat aki nem dohányzik és gyereket se akar.
2019. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez ahogy belebonyolódtok, egyre csak rosszabb lesz.
2019. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebből a kapcsolatból úgyis csak én jövök ki rosszul a barátom az elvan benne. Igaz,hogy veszekedünk szinte mindig de ő nagyon jól tudja,hogy én úgysem hagyom el soha bármit is csinál és ezt ki is használja. Igazából neki csak a munka való reggeltől estig meg a cigaretta a kávé és a pia. Meglátszik,hogy erdélyből szárzmazik
2019. jún. 6. 06:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Engedni kéne mindkettőtöknek és akkor működhetne ez a kapcsolat! Szerintem máson nem igazán múlik, ha igazán van köztetek szerelem,vagy szeretet.
2019. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 es sajnos ez a kapcsolat már kezdettől fogva halálra volt ítélve csak mi erőltettük mindig de főleg én. Volt mikor a párom akarta újrakezdeni velem de többször inkább én voltam hülye és visszamentem hozzá.
2019. jún. 6. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!