Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki volt mar olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt mar olyan helyzetbe hogy a parotok apja kikezdett veletek?

Figyelt kérdés
amiota oda kolteztem a paromhoz aki az apjaval lakik, allandoan kinos szituacoba hoz, megjegyzesetek tesz, es amikor megvedem magam vagy le allitom mindig azt mondja h ,,csak vicceltem'' sajnos a parom sokat dolgozik, nekem most nincs munkam, es elkoltozni sem tudunk most . aki volt mar igy , ossza meg velem kerlek. /26L

2019. jún. 2. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Vén trotty megnyalná a "sót". Valami elcseszett Zseniális Teknős lehet az öreg, de azért ne maradj vele kettesben - jobb a biztonság. Párod értesítsd, majd ő leállítja a vén trotyakost...


De inkább költözz el onnan. Lehet simán leskelődik utánad (zuhanyzásnál pl.), vagy rosszabb esetben "utánatok", mikor "akció van".


Sajnos simán benne van.

2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volram ,elég kellemetlen volt

Szallona sütéskro lehajoltam a tűzre tenni és alam nyulkazl meg hasonlók

Paromnak nem mertem szólni rossz élmény volt nagyon

Utána kerültem a társaságát

2019. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
26 évesen azért már el lehetne költözni...
2019. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Írja a bevezetőben hogy jelenleg nincs munkája így nemtud elköltözni.

De ez még nem ok rá,én dolgoztam végig amíg ott éltem mégis kaptam a megjegyzéseket és fogdosás stb :(

2019. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

En egyszer kerultem ilyen helyzetbe. Grill party volt, csaladi baratok, a mi haverjaink, a szulok, stb, voltunk vagy 30an. Egyszer csak azon kapom magam hogy benyul a szoknyam ala a pasim apja. Abban a percben megfordultam es ugy pofan b@...@m, hogy a ver is elindult az orrabol. Plusz torkom szakadtabol elkezdtem uvolteni vele, az apam majdnem szetverte a fejet ha anyam nem fogja le. Engem a baratnom fogott vissza, mert nem uszta volna meg ennyivel az tuti. Szegeny exem meg akkorat egett a h@lye apja miatt, rovid ido mulva szakitottunk is.

Ha valaha is hozzad mer erni azonal ved meg magad, mert ha ra hagyod az ilyennek vannak olyan ontelt, b@rmok hogy azt hiszik neked is bejon a dolog csak megjatszod magad. A fiatal p@.ci hianytol se nem lattnak, se nem hallanak, ezekkel kemenyen kell bani!

2019. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Az 5# válaszoló jól írja. Ha nem teszed szóvá, újra és újra próbálkozni fog. Soha egy perverz állatnak nem szabad engedni. Pont ilyen voltam, mint az 5# válaszoló, soha nem nyúlhatott hozzám senki. Nem kell tartani senkitől, az ilyen pasik pont ezt használják ki, hogy a lány/nő nem fog szólni. Nyugodtan el lehet küldeni melgebb éghajlatra és akár megfenyegetni is.

Legyetek bátrabbak és védjétek meg magatokat. Nem vagyok verekedős típus, de nem is engedem, hogy fogdossanak.

2019. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!