Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szóltak a szüleitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltak a szüleitek, mikor megtudták, h összeköltöztök a párotokkal?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Nálam a 41 éves nő inkább eldobott mert a szemét apja ugy gondolta hogy el veszem a lányát tőle ez 8 hónapja volt. Pont tegnap próbáltam hátha már fek ébredt de inkább egyedül van mert apunak ez jó ja apuci 72 éves. A költözést megbeszéltek után 1 héttel dobott ki. Persze tegnap azt írta hogy sokat vagyok a fejébe meg hogy még nincs túl rajtam. De éljem az életem. Persze egyértelmű hogy mivel én voltam az első férfi az életébe 39 éves koráig igy vajmi kevés az esély hogy lesz gyereke családja. De azt hiszi ez a normális. Az apja meg hamarosan ugy is meghal csak ezt se vette még bele hogy az apuci rákos de inkább egyedül. Az öreg meg unokát akar... Hát nem lesz ahogy elnézem. Szóval a lényeg hogy nem a szülőnek kell megfelelni ha költözni akarsz menj. A szülő véleménye max meghallgatásig oké de ezen felül a döntés a te jogod.
2019. máj. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az én szüleim támogatták, bár tudtuk, hogy baj lesz belőle, mert anyóséknál kezdtük a pályafutást, mert...


...Anyósom meg foggal körömmel otthon tartotta a fiát mindenféle érzelmi zsarolással meg a mamahotel kényelmét erősítgette benne. A párom persze teljesen a hatása alatt volt és még ennyi idő után most is, pedig már nem ott lakunk.

2019. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Örültek, de persze addigra már évek óta nem a nyakukon laktam...
2019. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12


Van ilyen rokonom aki elraboltatta a fia menyasszonyát és addig zsarolta meg egrecírozta ilyesmikkel amíg el nem menekült. Kár érte, szép pár lettek volna. Sebaj, így a mamika lassan 80 évesen is magához láncolhatja a lassan 60 éves fiát - a fater legnagyobb "örömére", de neki otthon úgyis kuss a neve, ha a felesége csak megmozdul.

2019. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Apám 15 éves koromban meghalt, muterom meg lelépett egy orvos barátjával. Egyedül tartottam fenn magam már a középiskolában is. Így aztán anyám csak akkor szerzett tudomást a páromról, amikor megszületett az (első) unokája.
2019. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#2

Ne haragudj de nem értek egyet, de kifejtem.


A szülőnek alapvetően jobb emberismerete van a nagyobb életkor általi tapasztalatból kifolyólag, több mindent megélt, és a legjobbat akarja a gyerekének.


Ez egy megfelelő szűlő-gyerek kapcsolatban tökéletesen működik.

Amikor az anya azt mondja a fiának, hogy "fiam, hagyd ezt a lányt, az anyja skizofrén, rajta is mutatkozik már, nem akarsz kicseszni a gyerekeiddel, egeszséges gyerekeket akarsz", akkor baromság makacskodni, hogy de a szülőnek 0 beleszólása legyen a felnőtt gyereke életébe.


Viszont az is igaz, hogy ehhez egy normális, nem önző ->"fiam/lányom maradj itt cselédnek a szüleidnél, de ezt így nem mondom ki neked", szülői mentalitás és épp ész kell.


Ismerek én is olyan szülőt aki burokban él, és a felnőtt gyerekének a vérét szívja, ezeknél valóban ha megvan a felismerés, akkor ezeknek nem szabad beleszólást engedni.


De nem minden szülő ilyen.

2019. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 De La Cruse ***** válasza:

Apám:

-Na végre.

Erre vártunk.


Anyám:

Veszek egy nagyobb szekrényt és a szobádban gardróbot rendezek be.

2019. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mit szolnak. Ha van parod akivel osszekoltoztok, tegyetek meg ! A legegeszsegesebb dolog hogy a parnak kulon lakni ! Megfizethetetlen !
2019. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!