Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tehetek apasági nyilatkozatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek apasági nyilatkozatott? Többi lent!

Figyelt kérdés

Volt barátnöm még kiskorú (17)

Én nagykorú vagyok (20)

Nemengedi a volt barátnöm anyja az apasági nyilatkozatott mert akkor én leszek a gyerekem gyámja automatikusan.

Szóval mi ilyenkor a teendö ?

Nem akkarom eltiltani az anyjától.

De nem vagyok hajlandó lemondani a gyerekemröl semmiért és senkiért!

Szóval át kell adja a gyámját a babának vagy dns tesztböl esetleg csináltathatnék apaságit ha le is tagadják?



A válaszokat elöre is köszönöm !



#apasági nyilatkozat #kiskórú gyámság
2019. máj. 8. 19:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

esküvő a módja ennek :)

ismerőseim is ezt csinálták

de jobb lenne kotont húzni, vagy nem hazudni a fogamzásgátló szedéséről... itt a csaj azzal fogott magának asit 16 évesen

2019. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyökèr? Na belőled is kijött a kultúra...

Jó persze, elèrhető más módon is, de nem biztos, hogy ez olyan jó megoldás. Èn nem feltètlen javasolnám, hogy 17 èvesen csupasz fenèkkel a szülei ellen menjen, ès beleszaladjon egy kènyszerhazassagba, csak hogy az apja nevère vehesse. Kèsőbb is megteheti, nem kell lemondania róla, mindennek van módja.

2019. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem engedik hogyn azt se hogy lássam agyereket nem hogy el vegyem feleségül !

Igen a jutatások miatt van ez az egész ! Nem adják a gyámságot. Nem tehetek semmit ennek ellenére ? Hangsulyozom NEM MONDOK LE A GYEREKEMRÖL! Ha kell fordulok ügyvédhez és mindent meg teszek a gyámságért!

2019. máj. 8. 21:24
 14/27 A kérdező kommentje:

Egyébként is az van hogy most terhesen is ismerkedik mással a közöségi oldalakon!

Konkrétabban másoknak küldi ell a számát.

Ő maga ir olyan emberekel akiknek már van gyerekük (kiskorú) és tovább nem szeretném folytatni! Szóval máshoz is elvinné a gyerekem hogy ne lássam ! Az anyja pedig gonosz és nem enged azért gyámságot mert fél hogy neki nem lessz havonta gyes meg családi meg hasonlók

2019. máj. 8. 21:28
 15/27 anonim ***** válasza:

És ha nem is a tiéd a gyerek?

Hisz most is mással sem ismerkedik.

2019. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy enyém a gyerek!

Gondolom ezek után nem sok jogom van igy gondolni. De biztos vagyok benne hogy az enyém!

2019. máj. 8. 21:39
 17/27 anonim ***** válasza:
De te el tudnád látni, gondozni? Etetni?
2019. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Anyu látná ell és gondozná ! Nem kelett megkérni hiszen közölték szemtől szembe a családomal hogy nem engedik az apaságit és nem engedik hogy lássam se! Az amikor látta anyu mit irt vagyis miket irogat másokal csak rá tett.

Munka hely

Körülmény

Anyagi biztonság

Megvan !

Anyunak pedig 2 gyereke van ugyhogy tudja hogy kell gondozni és nevelni egy gyereket.

2019. máj. 8. 21:53
 19/27 A kérdező kommentje:
Igaz én és a öcsém már felnött korúak vagyunknde ő nevelt fell minket normálisan ahogy egy anyához illik!
2019. máj. 8. 21:54
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval anyukáddal szeretnèd neveltetni a gyereked. Gondoltam, hogy csak a szád nagy...
2019. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!