Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meséljétek el, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljétek el, ti hogyan költöztetek össze?

Figyelt kérdés
Nincs jó vagy rossz válasz, csak sok tapasztalatra vagyok kíváncsi. Mikor fordult meg a fejetekben először? És a párotokéban? Mennyi idejig vártatok vele? Albérlet, saját lakás, vagy a szüleitek lakása? Hány évesek voltatok, vagytok? Milyen buktatókon mentetek keresztül és hogy tekintetek vissza? Jól döntöttetek?

2019. ápr. 1. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

18 voltam, anyàm és a mostoham kipakolt otthonrol egy februári estén. Akkor már par honapja együtt voltunk a férjemmel. Már az első randi után tudtuk, hogy ez komoly lesz köztünk,igy nem is volt kérdés, hogy hozzajuk megyünk. És mivel anyós sem szeretett minket jobban, mint anyám, igy gyorsan kellett valami jo megoldás. De csoro fiatalok voltunk. Aposnak volt egy nagggggyon lepukkant kis paraszt háza a faluban, ahol anyos is lakott. Nem élt benne már 10 éve. Tető beszakadva, ablakok sehol, közmű semmi, a szobakban döngölt föld. Na ennek ugrottunk neki egy kis diákhitelből, meg a kevés keresetünkből. (nyilvan apossal megegyezés után) 4 honap után költöztünk is. Életünk legjobb döntése volt, még ha a belünk ki is koptuk. Azota mondjuk azt a hazat após vissza zsarolta tőlünk, mert persze arra sosem volt pénzünk, hogy lepapirozzuk ügyvéd előtt a dolgokat.

Szóval ez ami összeköltözésünk sztorija.

2019. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Amikor összejöttünk, akkor igen hamar szokássá vált, hogy ott aludtam nála. Először csak 1-1 estét, utána már 2-3 estét, vittem magammal kis hátizsákban váltóruhát, reggel onnan mentem dolgozni, egyetemre, néha amikor volt egy szabad órám, akkor a saját kis helyemre visszaugrottam mosni meg minden, de így az idő 90%-át ott töltöttem a (most már) férjemnél, aztán amikor már csak annyi volt a hazaugrásom, hogy hetente egy órára mosni meg új váltóruhát szerezni, akkor mondom, ennek így semmi értelme, felmondtam az addigi bérletem, és a maradék holmim is átpakoltam a férjemhez. Mindez olyan szűk egy hónap alatt zajlott le, a megismerkedésünkhöz képest. Mindkettőnknek az volt az igénye, hogy minél több időt töltsünk együtt, így nem is volt kérdés, hogy ez a nekünk való konstrukció.

Aztán idővel kerestünk egy közös albérletet, ahonnan meg már saját lakásba költöztünk az esküvő után.

2019. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Jött rendszeresen hozzám. Kb 2 hónap után mondtam neki ott agardrobe szoba full üres pakoljon oda be, de nem mondom neki többet.


Azt telicuccolta a házat.

2019. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Derwer ***** válasza:
82%

Mi 27 évesen jöttünk össze szeptember végén. (Első találka)

Karácsonyig majd egy hónapot másik kontinensen voltam, volt egy műtétem is de December környékén úgy voltunk vele, hogy a januári síelés után hozzám költözik a barátnőm. (Mostmár feleség. Mármint az enyém :p )

Előtte egyébként ő csak márciusi-áprilisi összeköltözét remélt, ismerve a tempómat, temperamentumomat.


De karácsony után úgy javasoltam, hogy ne húzzuk a dolgot , nálunk van anyám kocsija, hozzuk át a cuccokat.


Így végül nagy örömmel, és még szilveszter előtt pár nappal összeköltöztünk. ( Az én albérletembe , mégha neki saját lakása is volt, mert magasabb volt a komfort fokozata és mert leginkább én egyaltalan nem akartam költözni)


30F

2019. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Albiban laktam az akkori legjobb barátnőmmel, aki szintén bepasizott, és volt olyan jófej, hogy elköltözött a pasijával másik albiba, így jöhetett oda az enyém :)

Aztán , mikor a szülei látták , hogy mi bizony komolyan gondoljuk, beköltözhettünk a nagymamája lakásába. Oda született az első közös gyerekünk is :))

2019. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Hol náluk aludtunk, hol nálunk. Aztán megbeszéltük, hogy ideje lenne kivenni egy albérletet. Pár hónap után úgy éreztük, hogy egymásnak lettünk teremtve. Eljegyzés, kicsi esküvő. Utána közösen vettünk egy kis lakást. Oda érkezett az első gyerek. A tesó érkezése előtt vettünk egy lepukkant, de tágas családi házat. Ezt csinosítgatjuk, mert családi házat befejezni nem lehet, csak abbahagyni.

Jövőre lejár a hitel. Új fejezet kezdődik!

2019. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Mi 3 hónap ismerkedés + 6 hónap járás után költöztünk össze, szóval elég hamar. Mivel folyamatosan egymásnál voltunk, elég hamar felmerült a kérdés. Mivel a kezdetektől fogva nagyon őszinte és szókimondó viszonyban voltunk, nem volt tabu ez a téma, sokat beszélgettünk arról, hogy hogyan képzeljük el, milyen problémáktól tartunk és ezeket hogyan kerülhetnénk el. Ez azért volt nagyon jó, mert ezekkel a társalgásokkal előre felkészültünk és lazán, magabiztosan vághattunk bele. Plusz igyekeztünk levetkőznmi mindenféle elvárást a másik felé. Ennek ellenére különösen odafigyeltünk, hogy minden rendben megy-e, összeköltözés után egy héttel, egy hónappal, két hónappal, fél évvel stb. leültünk beszélgeti arról, hogy minden rendben van-e, nem idegesítjük-e valamivel a másikat, nem kéne-e változtatni valamin. Az alapos felkészülésnek és a rugalmasságunknak köszönhetően sosem volt jelentős probléma, az első perctől élvezzük az együttélést, lassan már négy éve.
2019. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Úgy egy éve ismerhettük egymást már amikor összejöttünk. Szomszédok voltunk és mindkettőnknek ki jutott a jóból lakótársak terén, neki is hülye lakótársai voltak nekem is. Már előtte is sokat lógtunk együtt aztán mikor összejöttünk így, hogy szomszédok voltunk kb az elejétől fogva együtt éltünk, mindig egymással lógtunk együtt aludtunk, ha főztem kaját mindig főztem neki is munkába, csak váltás ruháért, vagy akkor mentünk haza ki ki a saját lakásába mikor valami elintéznivaló volt. Nekem határozatlan idejű volt a szerződésem, neki viszont határozott és kát hónapra rá lejárt a szerződése. Ő nem akart szerződést hosszabbítani, mert a tulaj is hülye volt meg ugye a lakótársak is. Engem csak az marasztalt addig is ott, hogy jó áron volt az albi és ahhoz képest jó nagy volt a szobám, meg nálam a tulajok rendesek voltak csak a lakótársakkal volt gond. Megbeszéltük, hogy ha lejár a szerződése együtt költözünk. Mostanra 9 hónapja vagyunk együtt abból 7 hónapja élünk együtt és teljesen jól működük köztünk minden. :)
2019. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Mi 2018 nyarán az esküvő utáni nap költöztünk össze. Addig nem is laktunk együtt. :)


Egyébként az esküvőkor 3 éve voltunk együtt.


25 N

2019. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szenzációs a 0%-ban hasznos válasz. Még jó, hogy leírtad, hogy nincs rossz válasz! :D :D

Én meg a saját történetem írtam le. :D

2019. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!