Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megőrít a párom. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít a párom. Hogy mondjam meg ezt neki?

Figyelt kérdés

Megfázott állandóan krákogja fel a slejmet, ami nem is zavar, de az állandó mosdóba járkálása igen.


Nem köpi zsepibe, akkor nem kellene mindig kimennie.

Ha már úgyis mellettem, szívja, krákogja fel....már mindegy lenne...meg neki se kellene állandóan felkelni.


Ha már nincs kedve felkelni akkor meg inkább lenyeli....


Nem értem...miért nem egyszerűbb a zsepit használni??


2019. márc. 26. 11:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Szóval a járkálása idegesít....

De megbántani se akarom...meg eléggé kényes téma..

2019. márc. 26. 13:33
 22/22 anonim ***** válasza:

En ilyenkor csak azon szoktam elgondolkodni, hogy ha egy ilyen apro dolgot nem tudsz vele kozolni, akkor hogyan fogtok megoldani ennel sokkal nagyobb problemakat az eletben kommunikacio nelkul?


"Kicsim legyszives kopd zsepkendobe a turhadat, jobb lesz neked is, mert nem kell kirohangalnod es nekem is, hogy ez nem fog zavarni" Ehhez tenyleg batorsag kell?

2019. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!