Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megőrít a párom. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít a párom. Hogy mondjam meg ezt neki?

Figyelt kérdés

Megfázott állandóan krákogja fel a slejmet, ami nem is zavar, de az állandó mosdóba járkálása igen.


Nem köpi zsepibe, akkor nem kellene mindig kimennie.

Ha már úgyis mellettem, szívja, krákogja fel....már mindegy lenne...meg neki se kellene állandóan felkelni.


Ha már nincs kedve felkelni akkor meg inkább lenyeli....


Nem értem...miért nem egyszerűbb a zsepit használni??


2019. márc. 26. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
First world problems
2019. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Ezt neki is elmondhatnád...
2019. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert akkor 101 zsebkendő heverne szanaszét es akkor az zavarna hogy gusztustalan :-)
2019. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
A megfazas ilyen, ha zavar menjel addig anyadhoz.
2019. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

...és ezért lesz az, ha megbetegszem akkor elvonulok egy külön helyiségbe és majd ha meggyógyultam, visszatérek.


Addig úgyis csak a cseszegetés menne (tapasztalat), apám azért megvert, mert "túl hangosan vettem levegőt" amikor az orrom el volt dugulva.


Szóval én nem bízom az emberekben, ha együtt is élnék valakivel (nem fogok), akkor ezt tenném. Én őt ápolom szívesen, de ő engem biztosan nem, mert nem érek annyit. Sőt igazából semmit sem, ezért is nem lesz ilyen soha.


"Do you hear that? That's the call of the void"

2019. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
A nők már csak ilyenek :)
2019. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem a betegség zavar, de még a krákogás se...

De az hogy kb 5 percenként rohan ki....


Ott az a k...a zsepi...köpje bele....ki se kellene keljen az ágyból

2019. márc. 26. 11:44
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Mióta vagytok együtt? Készülj fel, mert az élet során az emberek sokat lesznek betegek és egyéb dolgait is muszáj lesz tolerálnod. Amúgy, felnőtt ember szokásain nem igazán fogsz változtatni.
2019. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

#7


Mondjuk gyenge ember, ha egy kis nátha az ágyba küldte. Én mindig kihordom lábon, egy kicsit talán gyengébb vagyok, de simán elmúlik.


Csak a gyengék állnak neki rögtön "jáj jáj meghálok" stílusban szenvedni a la apám.

2019. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy egy hasmenésnél már szakítanál is, mert nem csak sokat járna ki hanem (most figyelj) még büdös is lenne...
2019. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!