Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megőrít a párom. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít a párom. Hogy mondjam meg ezt neki?

Figyelt kérdés

Megfázott állandóan krákogja fel a slejmet, ami nem is zavar, de az állandó mosdóba járkálása igen.


Nem köpi zsepibe, akkor nem kellene mindig kimennie.

Ha már úgyis mellettem, szívja, krákogja fel....már mindegy lenne...meg neki se kellene állandóan felkelni.


Ha már nincs kedve felkelni akkor meg inkább lenyeli....


Nem értem...miért nem egyszerűbb a zsepit használni??


2019. márc. 26. 11:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

"Ott az a k...a zsepi...köpje bele....ki se kellene keljen az ágyból"


És ezt nem tudod meg mondani neki ba.zdmeg. Nyisd ki a szád és mond meg neki szó szerint így. Ha nem tudsz normálisan kommunikálni élj egyedül...

2019. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

5 éve....

Ezalatt sok krákogást hallgattam már tőle...egyből így jelentkezik nála a betegség...


De félreértettetek....nem ez zavar...


Sőt arra is én vettem rá, hogy kiköpje a dolgokat....mivel szerinte cssk az öregemberek köpdösnek....de rájött hogy így hamarabb kitisztul, megkönnyebbül....

2019. márc. 26. 11:50
 13/22 anonim ***** válasza:

#10


Manapság ez pontosan így működik, mert az "kiábrándító"...

2019. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

#1

Magyarország a második világhoz tartozik :D

2019. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

7,

Most akkor hogy is van? Ápolnál másokat? De te akarod megmondani helyette ő hogy van, mi is az ami semmiség és keljen fel. Tehát mégse ápolod, sőt cseszteted.

2019. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15


Igen, de akkor hasznosnak tűnhetek, így azt kellene tennem, hogy ne utáljon meg még jobban.

2019. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem ápolom...nem fekszik....cssk pl reggel este.....de nem is azt irtam hogy menjen ki, pont hogy maradjon benn.
2019. márc. 26. 11:59
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja ezt a 7-esnek írtam, ő mondta hogy valaki ne feküdjön.


Szerintem kérdező, ajánld fel neki hogy addig te kimész néha, mikor krákognia kell, és akkor talán nem megy ki mindig a melegből. Jobbulást neki

2019. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
aha, értem már, ő a 9-es volt :) csak a 7-esre válaszolt és benéztem a számokat. Akkor a 9-esnek ment
2019. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18as...pont ez az hogy bent krákog, már úgy megy ki hogy a szájában a cucc...nyilván nem várom el h kimenjen.....akkor meg már mindegy lenne ha fogná a zsepit és kész....
2019. márc. 26. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!