Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rosszul esett, ő miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett, ő miért nem érzi magától értetődőnek?

Figyelt kérdés

Tesóm sokat segít barátnőmnek a munkájában. Most ő kért tőle segítséget, segít neki de nem akkor mikor tesómnak jó lenne, mert tornára kell mennie. Annyira nem sos a dolog.


Igaz főként miattam jár tornázni de sose szóltam ha nem ment.


Múltkor elkóborolt a kutyánk emiatt még a munkából is eljött volna előbb sőt a tornát is lemondta..


De mikor viszonozhatna nem teszi szó nélkül, h oké nem megyek tornára hanem segítek. Szóval nem magától értetődő neki..


Ezen sokszor megy a vita..


2019. jan. 23. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig elképedek néha, hogy egyesek mikből képesek problémát generálni. Segít neki nem? Akkor mit kell rajta hisztizni? Feltételezem ha tesódnak lenne jobb dolga ő sem rohanna egyből segíteni. Annyi elvárásod van már szegény csaj felé azt se tudja hány fele szakadjon. Járjon tornára, de ha szerinted lenne fontosabb dolog akkor ne menjen, csinálja azt ami szerinted fontos. Hagy hozzon már néha döntéseket, teljesen rátelepszel. Segít? Igen. Akkor hagyd már lógva.
2019. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem csak ezen megy a vita,ezek a mai olcso kapcsik..
2019. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira nem sos a dolog."

Szóval ráér a dolog? Igen.

Segít neki? Igen.

Mit akarsz még?


A kutya elkóborlása pedig igenis komolxabb dolog, mint egy olyan segítségnyújtás, ami ráér.

2019. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok nemcsak ezen megy a vita sokszor, hanem kb. mindenen. Mièrt nem viszi ki egyből a szemetet, mièrt nem ugrik egyből ha anyádèk a vállalkozásuk a akarják dolgoztatni, mièrt kevès a megtakarítása, mièrt megy jobbra, mikor balra is lehetne... Komolyan, van olyan nap, hogy te nem hsiztizel valami miatt? Te egy kis...Ft elviselhetetlen alak vagy!

Fogd már fel a gyűszűnyi agyaddal, hogy ami neked "magától èrtetődő", az másnak nem biztos, mert máskèpp gondolkodik.


Tudod az átlag embereknek meg az a magától èrtetődő, hogy normális munkahelyet keres, ha összeköltöztek a párjával, akkor nem hagyja, hogy a szülei állandóan bele kotnyeleskedjenek a kapcsolatában, különálló èletet èlnek, maguk osztják be a pènzüket, ès tesznek el takarèkot. Rajtad kívül mindenki másnak ez lenne az evidens.

Ehelyett te ingyen robotolsz anyádèknál, cserèbe kaptok üdítőt meg mosószert (hurrá), meg ő főz rátok, ők raknak el neked megtakarítást, ès tetejèbe mèg naponta megkèrdezed, hogy ez a barátnődön kívül más nőt is zavarna-e. Megnyugtatlak, a barátnőd marha türelmes hozzád, èp eszü ember nem bírná ezt elviselni!

Amúgy meg tènyleg nem èrtem mi a hiszti tárgya. Ha nem sűrgős, nem mindegy mikor segít? Mièrt is kène egyből ugrania? Ès igen, a kutya eltűnèse szerintem is előrèbb való, mint egy halasztható segítsèg nyújtás.

2019. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f.s.z. van?
2019. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értem a problémát...


30N

2019. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ember, neked mi a bajod? Segít, nem? Akkor most min nyekegsz? Hogy nem szorítja háttèrbe a saját igènyeit egy nem sűrgős dolog miatt?

Ne haragudj, de nekem sem lenne ez magától èrtetődő. Mi is szoktuk egymást segíteni családon belül, meg barátokkal is. De ha valami nem sos, akkor ráèr, ès nem mondjuk le a már betervezett programunkat. De nem is várjuk el a másiktól sem. Majd szólj, ha alkalmas neked. Ennyi. Biztosra veszem, hogy a tesód is csak azèrt segít neki annyit, mert nincs jobb dolga, vagy èrdekli az a dolog. Ès nem más tevèkenysègènek kárára teszi.

2019. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem meg az a magától értetődő hogy ha egy adott időponzban már programom van, akkor a következő programot máskorra tervezem.

A kutya elkóborolása nem program, azt nem lehet a torna utánra időzíteni, így felülírja azt, pont mint a családtag kórházba, rendőrségre kerülése, a tűz vagy az árvíz.

A nem SOS munka program, mert ők döntik el mikor történik meg. Tesód és a barátnőd két felnőtt ember, biztosan meg tudnak állapodni egy olyan időpontban két héten belül ami a barátnőd tornáját se üti, és a tesódnak is megfelel. Nem is értem ebben neked miért vannak elvárásaid.

2019. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!