Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti elfogadnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Ha a párod családi vállalkozásaikban dolgozna és fizetést nem kapna érte viszont ,,cserébe" nagyon sok segítséget a mindennapi élethez. Vagy ha kell vlmi ami a boltjainkba van akkor azt nem kell kifizetni.
2019. jan. 20. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, ez így egyáltalán nem oké. 31/N
2019. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Aham.Azért mert balek vagy azt nézze el?

Vagy hogy anyud hozza a kis éthordóba az ebéded vagy mit?


Nav se szereti az elviszi ingyé a rokon dolgokat. Ha nem vagy bejelentve az meg fekete munka.

Te meg majd ha rájössz elpazaroltál x évet s kiszámolod hány éves korodig kell munkaviszonyodnak lennie, hogy nyugdíjat kapj.

2019. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ha dolgozol de nem kapsz fizetést, akkor valószínűleg nem vagy bejelentve. Vagyis nem vagy jogosult egészségügyi ellátásra, nem számítanak bele ezek az évek a nyugdíjadba, nem fogsz tudni hitelt felvenni, viszont az idődet viszi, így tisztességes állásod nem lesz. Ez eleve nem oké.

Mivel nincs állandó bevételed, limitálva vagy a családi vállalkozásban kapható dolgokra, minden olyan tárgyat vagy javat ami ott nem kapható vagy én fizetek, vagy a család jóindulatán múlik hogy megkapod-e. Ez kisgyermeki státusz, hiszen jön vele az is, hogy be kell számolni minden kiadásról és meg is kérdőjelezhetik, akér meg is tilthatják egyes dolgok vásárlását. Ez megint nem oké.

És semmi tartalékod sem lesz, napról napra, hónapról hónapra hozod el a boltból a kenyeret meg a padlófényezőt, de nem lehet veled albérletre, lakásra, autóra, gyerekvállalásra, külföldi nyaralásra gyűjteni, mert pénzt nem kapsz, így hosszútávú tervezésre alkalmatlan vagy. Ez ismét probléma.

Biztos van még több is, de háromnál megállok mert ez elég számomra ahhoz hogy ne tekintselek potenciális partnernek.

2019. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amíg munkahelyem volt es otthon laktam a fizetésem félre tudtam tenni így tartalékom van. Mellete segítettem akkor is. Szülői segítséggel vettünk lakást így ott élek barátnőmmel
2019. jan. 23. 16:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Értelek, de ez akkor sem teljes önállóság.
2019. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!