Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjátok meg a főzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a főzést házasságban élők/együttélők?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran főzöl frisset?

Mikor főzöd?

Mennyit? Hány fogást?

Stb. Stb. Ilyen kérdésekre keresem a választ.


2018. dec. 28. 22:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%

Mindent nyeren eszek meg a kutya is. Az elettarsam meg etterembe jar. Fozes helyett minden nap sportolok es kepzem magam,dolgozok,tanitlm a kutyat.

Budapesten a dolgozo emberek nem foznek. A kisebbseg koreben divat altalaban a fozogetes.

2018. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

#11

Lehet, hogy nálatok lumpenproliknál nem divat főzni, de ne általánosíts magatokból kiindulva. Itt Budapesten is normális családokban, főleg ahol gyerek is van, természetes, hogy van az asztalon otthon készült főtt étel, legalább hétvégén és iskolai szünidőben, amikor a gyerekek nem az iskolában esznek.

És jól mondod, nyersen a kutya eszi a dolgokat, bár gondolom (remélem), a húst meg a krumplit ti se nyersen eszitek...

2018. dec. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

-atlag minden masnap fozunk. De, ha elfogy, gyakrabban.

-mikor? amikor raerunk. de en este nem szeretek.

-mennyi, hany fogas? valtozo. En pl ma tettem ki a karacsonyi maradekot, mindenki varta mar a frisset, igy ma 3 fogas volt.

2018. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vajon miért lett mindenki lepontozva, aki válaszolt?
2018. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk ez kicsit speciális, mert én vegán vagyok, a vőlegényem hagyományos étrenden él. Amikor, egyszerre nagyobb adagokat készítek és adagonként lefagyasztom, így nem kell minden nap vagy kétnaponta főznöm akkor sem, ha meleg ételre vágyok. Nem szoktam két fogást készíteni. Ha főzök, akkor munka után vagy hétvégén amikor ráérek. Általában minden ételem elég hamar elkészül, úgyhogy sosem töltök sok időt a konyhában. Ha a párom enne a kajámból, szívesen megosztanám vele, de nem nagyon szereti ezeket. Húsos ételeket nem főzök rá természetesen, ha azt akar enni akkor megfőzi magának vagy rendel. Megoldja ő is az étkezését.

25N

2018. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utálok főzni és ha tehetném, csak rendelném a kaját. Persze azért is gyűlölöm, mert a férjem arra szocializálódott, hogy a főzés, mosogatás a nő dolga. Volt most egy fél év, amikor magam alatt voltam és nem főztem. De anyagilag ezt nem engedhetem meg hosszútávon, úgyhogy megint főzök. A gyereknek is jobb, mint a rendelt kaja, szívesebben megeszi frissen, már a főzés közbeni illatok is étvágyat csinálnak neki. Ha főzök, igyekszem több napra főzni, de általában 2 napnál tovább nem szokott elég lenni. Általában este főzök. Sokszor csinálok levest is és másodikat is, mert sose tudom, mit hajlandó a gyerek megenni, én meg nem eszek húst, ezért gyakran a másodikból csak a köretet eszem meg, olyankor jól jön, ha van leves is. Most karácsonyra húslevest csináltam csigatésztával, sült egész kacsát krumplival és rizzsel, mézes kalácsot és Kata szeletet. Ennél több sütit szoktam, de beteg voltam.
2018. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én vásárolok,a feleségem főz. Elég hülye a munkabeosztásunk, így vannak napok, amikor menzán eszik ő is, meg a gyerekek is. De amikor tud, megcsinál két napra valót, ami általában elfogy. Én egy-egy napot elvagyok szalonnás-hagymás rántottán, és szendvicseken, a többin meleg étel van.

Nagy ritkán kell főznöm, inkább hétvégén. Olyankor főzelékeket fasírttal,vagy krumplis tésztát, káposztás tésztát csinálok,vagy csirkemelles cuccokat, nagyritkán rántotthúst, mást nem is nagyon tudok. Igazából nem is nagyon szeretek főzni, ez van.

2018. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

17es


Még a többit csak csak el tudom képzelni de meséld már el nekem a rántott húst hogyan fozod meg ?

2018. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!