Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt feleségnek gyerektartásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleségnek gyerektartásra havi 100ezer egy gyerekre, velem külön kassza! Vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az előző házasságából. Rá 100 ezret fizet havonta, plusz amik közbejönnek( orvos stb). Mi május óta élünk együtt, de ha elmegyek vásárolni, én fizetek, max oda adja a felét. De együtt sosem megyünk szinte, és a boltban is az van olyankor, hogy semmit sem merek betenni a kosárba, mert a helyzet kicsit idegen. Rám mondjuk nem szokott pénzt áldozni. Az exfeleségnek leperkálta anno az egész fizuját. Vélemények?

2018. okt. 26. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
77%
A palidnak egyszer már volt olyan kapcsolata ahol leadta az összes lóvét anyunak ÉS TANULT AZ ESETBŐL.
2018. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
30%

100 eft gyerekre havonta? És vajon anyuci ebből mennyit költ ténylegesen a gyerekre? Hát megéri gazdag pasival gyereket csináltatni az biztos.

Én megértem,hogy a kérdezőnek fáj, hogy rá egy fillért sem költ. Nem gondolom aranyásásnak, ha pl: elvinné alkalomszerűen wellneszre, néha egy ajándék.

Amúgy mi 4-en élünk 200 ezer forintból!

2018. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el nagyon rendes a párod! Nekem észre kellett volna vennem anno hogy az ecem a 3 masik gyereke utan nem fizet...es ha oda nem fizet akkor a mieinkre se fog kolteni! Igy is lett! 24 honapig SEMMIT nem fizetett, most 20-20-at ad ideiglenes vegzessel ami rohadt keves. Es en elkuldom a szamlakat is, alapitvanyi suli albi dij amiket veszek nekik ruhazat szemuveg minden...es igy 120-130e Ft-ba van nekem /gyerek (minden benne van szakkörok stb)... szoval ennyire "olcso" a gyerek....
2018. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:
Most a kérdés erről szólt. A pénzügyről!!! Hogy is jön ide, hogy ki szeret és mennyire illetve ki miért vált el!
2018. okt. 26. 13:09
 35/84 A kérdező kommentje:
A gyerek egy hónapból 2.5 hetet legalább itt van, mert anyuci wellnessezni és utazgatni jár fiatal párjával, akivel lakást akarnak venni, és arra is páromtól követelt pénzt, mert a gyerek így a gyerek úgy. Kapott is 5 milliót!!!
2018. okt. 26. 13:11
 36/84 A kérdező kommentje:
És igenis fáj, hogy velem él együtt, mégis oda tankol csomó pénzt, mert anyuci a gyerekre hivatkozva mindig kéreget a hóbortjaira!!!
2018. okt. 26. 13:13
 37/84 anonim ***** válasza:
91%
Akkor miért költöztél össze egy olyan emberrel, akinek ekkora hozott csomagja van, amit te nem tudsz elviselni?
2018. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 A kérdező kommentje:
Mert akkor még nem tudtam, hogy ez van. Közben derült ki!
2018. okt. 26. 13:16
 39/84 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem rosszul választottál. Neki meg kellett egy fix luk otthonra.
2018. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
80%

Mi közös megegyezéssel: 50.000/hó a lányunkra.(de ez mellett folyton vesz neki ruhàkat, jàtékokat, hozza-viszi, akkor vannak együtt, amikor akarnak)


Nem sok pénz, de a kis vackokra amit akar a gyerek, bőven futja.


Örülj Kérdező, hogy törődik a gyerekével.Ebbe az összegbe viszont sose szólj bele, mert nem a te dolgod.(nem rosszindulatból mondom)


Akik pedig 200.000/hó 4-en meg tudnak élni, csak gratulàlni tudok.

Sajàt, csalàdi hàz, de csak a rezsi olyan 80 körül van, pedig nem nagy hàz, 120 nm.

A kaja, a tisztàlkodó és tisztítàdi szerek is sokban vannak, tehàt nem olyan rettenetesen sok az a havi 100/hó amit a pàrja fizet.

Egy gyerek folyamatosan nő, a ruhàk sem ingyen vannak, főleg nem a cipők.

Emellett van menza, különóra/sport esetleg, bàrmely hobbi.

2018. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!