Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után, hogy alakultak az anyagi kiadások?

Figyelt kérdés
Minden közös volt vagy mindenki a saját fizetéséből gazdálkodott? Köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 20. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Közös...
2018. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Közös kassza, de én gazdálkodom ki a dolgokat. De ehhez az kell, hogy valaki tudjon is bánni a pénzzel.


25/N

2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
2 eve elunk egyutt, kulon kasszan vagyunk. A haz a parome, igy minden hazzal kapcsolatos kiadast o fizet. Az auto szinten a parome es csak o hasznalja (nekem nincs jogositvanyom), igy azt is o fizeti. Elelmiszer, tisztitoszerek 50-50. Utazas, nyaralas, koncert, mozi, vacsora, egyeb kozos program 50-50. Egyebkent pedig mindketten arra koltjuk a penzunket, amire akarjuk, nem ellenorizuk egymas kiadasait.
2018. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
9 évig eltartottam, vittem előre mindent, ház, autó, kiadások, stb.. nem érdekelt semmi, igyekeztem mindent megadni. Az utolsó 4 évben mikor kértem csináljon már a ház körül valamit, főzzön, vagy takarítson vagy szálljon be legalább a rezsibe, még ő volt felháborodva, persze vége lett és én voltam a hibás ezért is, mert neki jár... :) (férfi vagyok)
2018. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Hat ez ilyen. En irtam hogy hagyom hadd csinaljon azt amit akar nem varok el semmit. En spec nem kerem hogy adjon bele semmibe. Mig nem volt gyerek dolgozott most van gyerek gyereket nevel eppen most fuvet nyir (en nem csinalhatom mert nem tolom szepen a funyirot :) ) de nem kolt felesgesen, neveli a gyerekekeket neha besegit nekem a munkaba, tulajdonkeppen mindenki azt csinal amit akar meg van kedve es mukodik. Semmi listazas kinek milyen penze mit vettel miert azt vetted.


Egyszeruen normalis not kell valasztani, nem olyan bonyolult ez.

2018. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Közös kassza, közös bankszámla, közös megtakarítás. Fiatalon kevés pénzből nem is ment volna másképp. Azóta van közös ház és a férjem.
2018. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Eleinte mindent feleztünk. Persze nem fillérre pontosan, csak arányaiban.

Mostmár egy éve a saját közös lakásunkban élünk, még mindig nem dobjuk össze a fizunkat, de már nincs jelentősége az enyém-tiéd dolgoknak. Az anyagi céljaink úgy is közösek, tehát együtt gazdálkodunk a bevételeinkből. Most is törekszünk az arányosságra, de már annyira nem számolgatjuk ki költött a közös dolgokra 30 ezerrel többet.


A rezsit felezzétek, a közös bevásárlásokat is (hol egyikőtök fizeti, hol másikotok), a többit meg állhatja mindenki magának.

2018. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!