Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után ajánlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ajánlott összeköltözni?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt , távkapcsolatban de minden hónapban találkozunk. 2 hét, fél hónapot vagyunk együtt mikor hogy.

Ti mennyi idő múltán költöztetek össze és milyen volt együtt lakni?



2018. aug. 1. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 2 és fél, 3 év lehet az ideális.


Én jövőre tervezem (2 és fél év körül.)


Majd meglátjuk még, hogy addig mi lesz...

2018. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Esküvő után,h gyarapitsátok a válások számát.."

Van statisztika arról, hogy ahol nem költöztek össze házasság előtt, ott kevesebb a válás, mint ahol igen. Paradoxnak hangzik, de valahogy akik nem éltek együtt házasság előtt ők úgy néz ki, komolyabban veszik a házasságot. Ahol meg együttéltek, majd házasság és mégis válás, ott úgy néz ki, amúgy is szétmentek volna, hiszen lényegében ugyanúgy életek előtte is, csak papír nélkül.

Én pl. házasság után szeretnék összeköltözni, de aki másképp gondolja, tegye úgy. Én se szólok bele az ő életébe, ő se szóljon bele az enyémbe.

2018. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5 hónap távkapcsolat.


Kb. 30 együtt töltött napot jelent összeszámolva, 1,5 éve költöztem ki.


Az életem minden szempontból jobb lett, boldog, kiegyensúlyozott vagyok, szerelmes még mindig, nap nap után örülök, hogy mellette ébredhetek, együtt élünk át jót-rosszat, támogatjuk egymást...


29n

2018. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1 éves kapcsolatban költöztünk össze, nagyon örültünk neki:) majd 6 hónappal később össze is hàzasodtunk:)

Szerintem pont ideàlis volt így. Volt időnk megismerni egymàst, és megvolt a randizgatós- együtt jàrós időszak is. Nekem pl ez hiànyzott volna ha nincs. A magam részéről azt azért nem vàllaltam volna be, hogy hàzassàg utàn költözzünk, mert minek vàrni, de pl évekig se éltem volna senkivel hàzassàg nélkül.

Nyilvàn csinàlja mindenki úgy ahogy akarja... Nekünk ez így bevàlt. 7 éve élünk együtt, 8 éve kapcsolatban, 6,5 éve hàzassàgban. Semmi olyat nem tudtunk meg egymàsról amit koràbban màr ne làttunk/ hallottunk volna. Kapcsolat és kapcsolat közt van különbség. Van ahol az együtt jàràs nem heti 3 randit jelent ahol pàr óràt együtt vagytok. Nàlunk messze nem ez volt. Úgy senkit nem lehet megismerni 5 èv alatt sem.

2018. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor van értelme összeköltözni, ha a pároddal közös jövőt terveztek.

Én legalábbis annak nem látom értelmét amit pl pár ismerősöm csinál, összecuccolnak pár hónap után kb minden pasijukkal, majd néhány hónap/1-2 év múlva meg szét, majd a következővel ugyanez, és az azutánival is. Futószalagon cserélgetik őket kb. Az ilyenek nevetséges és komolytalan viszonyok.

Mi 1 éves kapcsolatban költöztünk össze már jegyespárként, amint lett munkánk (előtte suliba jártunk, tanultunk, némi diákmunka volt csak). Fél évvel később össze is házasodtunk.:) Lassan 8,5 éve vagyunk együtt.

2018. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!