Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit mondjak neki vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki vagy hogyan tehetem jobbá a napjait?

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez kezdjek... találkoztam valakivel, első pillantásra ugyan azt éreztük, egy évig tartott az önfeledt boldogság. Hitegetett, hogy minden jó lesz, nem egyszer azt, hogy elköltözünk...

Én befejeztem a sulit és egy hónap múlva állnék munkába. A párom dolgozik, van hogy csak éjfél körül ér haza...egyfolytában a telefonján játszik, már egyáltalán nem szeretkezünk (orvoshoz is kell mennie) és ettől megszakad a szívem, nincs együtt elalalvás, persze mindíg mondja, hogy oda bújt csak már aludtam....Teljesen beszívja a telefon az idő meg csak elrepül melette, aztán fáj a feje, hogy már megint el...szta az egész napot..

A családi helyzete nagyon stresszes, minden napra jut valami. Itt élünk együtt.

Én egy életvidám, álmodozó vagyok, de úgy érzem minden nap csak sírni tudnék reggeltől estig. Mindíg mosolyogtam és kedves voltam mindenkivel. A párom egy roncs és hulladéknak érzi magát, semmerre sem tud tovább jutni.

Nem költözünk el, mert egyke és félti a család...ő meg épp a szülőket félti egymástól....enni is alig tud, mert rosszul nőttek a fogai, hamar eltörnek...jogsija sincs, mert mikor volt pénze valami fontosabbra kellett neki és van vagy 400.000 Forint tartozása mindenfelé, ezért autót sem tudna venni...bejelentett mukahelye sem lehet...

Teljesen össze vagyok törve úgy érzem se előre se hátra...

Azon agyalunk, hogy a hátsó kertbe kéne egy mobilház, hogy legalább saját terünk legyen. Viszont én azt ígértem a családomnak, hogy a jogsit kezdem el (hogy lássák haladok) mivel csak ennyi pénzem van. Viszont ha belegondoltok én megtehetem ezt, de a páromnak nagyon fájna....

Folyton csak sajnálkozik és idegeskedik, sorolja a bajokat, ha nincs a telefonja a kezében...nagyon rossz a helyzet mert minden a nyakába szakad, lehet, hogy a sulijából is kirúgták, mert már 2 évet halasztott vagy hármat. A főnöke sem mindíg korrekt, főleg, hogy napi fizu így félretenni sem tud.

Teljesen kétségbe van esve és rossz döntéseket hoz egy ideje...minden napja balszerencsés. Csak valaki mondjon valamit...mindegy, mert ennél rosszabbul már nem nagyon érezhetném magam. Megértő vagyok vele, mert nekem sem egyszerű a családom és tényleg szeretjük egymást. Itt a jó idő és egy percét sem tudom élvezni (a páromról nem is beszélve)..legszívesebben elmennék az erdőbe és eltévednék...

Ha pedig látná, hogy ilyen szinten kivagyok...mégis ki akar olyanra hazajönni, hogy a párja éjjel-nappal sír és meviselt az egész feje és élni sincs kedve...Segítek midenben, a háztartásban, hogy ételre érjen haza, hogy rend legyen (jó a hetekben elkövettem néhány hibát, de ebben az állapotban ez nem meglepő... ) de akkor is kő keményen igyekszem és ez mégsem változtat a párom állapotán..sőt annyira elkeseredett, hogy engem is csak okolni tud és hibáztatni. Még jó, hogy konfliktus kerülő vagyok...na de a stressz nagyrészét rajtam vezeti le én csak annyit szólok a végén, hogy jó értem, megbeszéltük. Akkor sem mehet ez így a végtelenségig.


2018. máj. 28. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
És mikor akarsz vele szakítani, ha ez szerinted így nem megy tovább?
2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz...nem akarok szakítani. Mással miért lenne jobb? Hogy hazudjon és szét csaljon más? Vagy ha betegsége van...voltam olyannal is, rosszabb volt.
2018. máj. 28. 14:24
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
már nem szeret téged.. a változás jót is hozhat!!! Hasonló embert válassz párnak, mert a szerelem elfüstöl... és akkor marad a sima ember..
2018. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem pl. az anyám problémás...eladta a fejünk felöl a házat a hátunk mögött (ördögi nőszemély)...aztán már tényleg elintézte, hogy oda ne tudjak vissza menni. Ő pedig éli a kis világát mostanra az ország túlvégén. A család szétesett...amilyen emberek meg a Földön élnek...nem kell másik probléma csak mert most ez a helyzet.
2018. máj. 28. 14:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs más akinek ekkora szíve van, ennyire Én. Mert jó tulajdonsága is rengeteg van. Az éremnek két oldala van. És nincs más, aki ennyire Ő.
2018. máj. 28. 14:42
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem olyat kell választani.
2018. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Es meddig fogod ezt birni? Ha nem akarsz szakitani es beszélni se tudsz vele akkor csondben fogsz turni?
2018. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Külön lennénk...egyikőnk sem választana csak várna, mikor egyedül fekszik le az ember az teljesen más és minden nap csak a másikra gondolnánk, szerintem ebbe is beleszakadna.
2018. máj. 28. 14:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Igaziból az őszinte sírásból és nevetésből állt az eddigi életem, bármit csináltam... De melyik nő nincs így ezzel? Viszont a sírás erőt ad, a nevetés pedig felszabadít, valahogy hozzászoktam ehhez a körforgáshoz és igyekszem optimista lenni, így élem túl.
2018. máj. 28. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!