Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak olyan lányok, nők itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, nők itt, akik idősebb férfival élnek együtt? Válaszolnátok? 22N

Figyelt kérdés

Mennyi a korkülönbség?

Hány évesek vagytok?

Mióta működik?

Milyen,jó vagy rossz?


Ha ide nem,jöhet pm-be is. Előre is köszönöm,ha valaki veszi a fáradtságot és leírja.


2018. máj. 13. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent esetedben az "idősebb"?
2018. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Vannak. Apja jobb esetben mindenkinek volt, akivel élt együtt.
2018. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
15+ felett
2018. máj. 13. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Úgy a helyedben nem tenném. Lehet most jó ötletnek tűnik, de nem az. Már, ha abból indulunk ki, hogy mások sztorijára hagyatkoznál.

Úgyis lesz pár anonim hsz, hogy mennyire működik, de ez a valóságban nem ilyen. És ezek még mindig nem jutottak oda, hogy ennél sokkal később mi lesz. Kijönnek a dolgok és nyűgössé válik az egész.

Elcseszni a fiatalságot egy sokkal idősebbre, aki már élt és bepunnyadni mellé? Kösz, nem, ha van korombeli, akivel megélhetem én is.

2018. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Én is 22 éves vagyok, több, mint 3 évig éltem együtt az exemmel, 18 éves koromtól kezdve. 14 év volt köztünk, de ez abszolút nem érződött, mert a dolgok nagyrészében olyan volt, mint egy kamasz fiú. Én lettem az új anyukája, mert előttem még 30-asként is otthon éldegélt, én csak felváltottam anyucit. Főztem, mostam, takarítottam, egy szalmaszálat sem kellett volna keresztbe tennie otthon, csak legalább nem hátráltatni a munkámat. De ez sem sikerült.

A végére ehhez hozzáadva még el is igénytelenedett, nem adott magára, nem fürdött, állandóan a gép előtt ült meg a videójátékok előtt és ivott (természetesen szex sem volt már). Én nem az a fajta nő vagyok, aki az első problémánál megfutamodik, engem arra neveltek, hogy ha valami elromlik, akkor azt meg kell javítani. De itt már nem bírtam ép ésszel, ki kellett lépnem a kapcsolatból, sőt, sajnos túl sok időt pazaroltam rá.


Ettől függetlenül nem fogom viszont azt mondani, hogy jesszus, ne élj együtt olyannal aki ennyivel idősebb nálad, mernézmeg énishogyjártam, hiszen ez egy velem egykorú sráccal is megeshetett volna. Minden az egyéntől függ, te ismered magatokat. Próba-szerencse. Én azzal nyugtatom magam, hogy tapasztalatnak jó volt :)

2018. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
#4, "de ez a valóságban nem ilyen" - hát milyen a valóságban?
2018. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
#6 Majd, ha felszáll a köd, vagy eltelik 30 év vele, meglátod. :D Nyugodtan pontozzatok a földig, akkor sem normális.
2018. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
#7, az azonos korúak közt levő kapcsolatokkal mi szokott lenni 30 év után?
2018. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
#8 Hát, nem az, hogy 40-50 évesen pelenkázod 0 70+ éves párod, amikor még élnél. Meg nem az, hogy a gyerekeit/unokáit nem látja felnőni a férfi. Kötekedj nyugodtan.
2018. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

minek kötekednék egy járatlannal, a "nem az" az nem válasz arra kérdésre, hogy mi? :)

Az első csókon túl vagy már?

2018. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!