Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lanyok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavar ha a parotok otthon szinte mindig ra csap a feneketekre vagy megfogja/megpuszilja a ciciteket?

Figyelt kérdés
4eves kapcsolat. Csak akkor csinalja ha kettesben vagyunk de nagyon idegesit. Hiaba szollok neki nem erdekli mert szerinte ez tok "normalis"...

2018. ápr. 22. 09:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha alkalmanként csinálja, akkor még rendben van és akár még tetszhet is. Ha pedig tényleg folyamatosan fogdos, muszáj hozzámnyúlnia, ha elmegy mellettem és mindig rácsap a fenekemre, megsimogat, puszilgat stb., akkor az eszméletlenül idegesîtene...Én nagyon utálom, ha valaki állandóan bizergál és kb. levegőt nem tudok venni, mert mindig a nyakamban van. Szükségem van saját térre, időre, amikor egyedül vagyok. Szóval ez engem is zavarna, nem is kicsit...
2018. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Csak néha csinálja, bóknak veszem. Mi amúgy nagyon szókimondók vagyunk, ha zavarna, megmondanám. Nyilván ha folyton ezzel lenne elfoglalva, akkor nekem is sok lenne.
2018. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jo nyilvan nem a nap minden perceben csinalja, de ugy napi 5-10 kozott biztos.. Foleg reggel
2018. ápr. 22. 19:26
 14/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem azzal, hogy összeköltöztél vele ezt vállaltad. "


Miért is?

A saját teste az övé attól még, nem?

2018. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gondolom összeköltözés előtt sem volt titok, hogy a barátjának nagyobb igénye van a testi kontaktusra, mint neki, még akkor is, ha esetleg akkor még nem zavarta ennyire a kérdezőt a különbség a rózsaszín köd miatt. Ezért érdemes megismerni valakit, mielőtt mélyebb kapcsolatot kezdenék vele.
2018. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te mar nem szereted ezt a pasit. En orulnek is ha a ferjem csinalna.
2018. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
barátnőmmel is ezt csináltam, pedig láttam rajta h iszonyat dühíti. annyira megszoktam h egyszer az ismerősei előtt is a fenekére csaptam, de akkor már láttam h betelt a pohár. mikor aznap este hazamentünk kikötözött és úgy elfenekelt ahogy azt kell... másnap alig tudtam leülni.. azóta nem csapok a fenekére, pontosabban néha igen, de akkor tudom mire számítsak :P
2018. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de jót nevettem a hozzászólások némelyikén :DD Köszönöm nektek, jobb lett a napom :P
2018. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Néha van, hogy engem is bosszant és akkor mondom, hogy "hagyd abba", de olyankor elszonytolodik és olyannkor direkt megkérem, hogy na akkor most szórakozzon velem és akkor meg felvidul :D

Általában nem zavar, csak akkor, ha valamire épp koncentrálni szeretnék.

Bezzeg, ha én csapkodom a fenekét, az már nem tetszik neki xd

2018. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ember.. nem hogy örülnel h meg 4 év után is így odavan érted.. ha meg mások előtt csinálna azt mondom oke h zavar.. de ha ketten vagytok?!!!?? Miért zavar???
2019. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!