Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lanyok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavar ha a parotok otthon szinte mindig ra csap a feneketekre vagy megfogja/megpuszilja a ciciteket?

Figyelt kérdés
4eves kapcsolat. Csak akkor csinalja ha kettesben vagyunk de nagyon idegesit. Hiaba szollok neki nem erdekli mert szerinte ez tok "normalis"...

2018. ápr. 22. 09:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem vagy frigid vagy vagy kiszerettél belőle.

31/f

2018. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Miért zavarna?
2018. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem az szokott zavarni, ha megpuszilja a fenekem és rácsap a cicimre. Kinek mi, tudod... :D
2018. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem hogy örülnél neki hogy még 4 év után is odavan érted! Ostoba...
2018. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Engem baromira idegesitene, pedig nem vagyok frigid, es imadom a paromat. Tudjunk mar viselkedni...
2018. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavar. De ha nem érdeklődne akkor meg az lenne a baj
2018. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Te lennél a párom, már rég elmenekültél volna más bolygóra:) Igaz, én nem csapkodom, de naponta, vagy ötvenszer ellenőrzöm, meg van-é még a cici, popsi. Film nézés közben meg mind kettőn a kezem, még bámuljuk a filmet, meg ne lépjenek. Puszi is van igen, mivel mi ruha nélkül vagyunk itthon. A 4 évet meg beszorozhatod kilenccel. Hogyan bírnád ki? Valamiért kimarad, akkor a párom jön, mi a baj és ő kezdi.
2018. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azzal, hogy összeköltöztél vele ezt vállaltad. Őszintén szólva engem is zavarna, ha egy pohár vizet nem tudnék úgy meginni, hogy közben ne fogdosna a párom, de időnként persze simán belefér az ilyesmi. Én már alapjáraton nem vagyok az egy folyamatos puszilgatást, ölelgetést, baszkurálást igénylő nő, szerintem mindennek megvan a maga helye és ideje, akkor is elhiszem, hogy szeret a párom, ha 5 percig nem nyúl hozzám. Nyilván egy hasonló igényű férfival érezném igazán jól magam.
2018. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem zavar. Szeretem ha fogdos abból is tudom hogy még szeret és vonzódik hozzám.
2018. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

megmondtad neki, hogy nem szereted, innentől kezdve szarik a fejedre. nem a seggrecsapást kell itt minősíteni. az számít, mi történik kettőtök között.


egyébként igen, paréjságnak tartom. szerintem van némi rossz ízű birtoklás a dologban. a markolás más.

2018. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!