Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha zavar amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha zavar amikor álmában odabújik hozzám a barátnőm és a haja csikizi az arcomat? Titeket nem zavar? Elfordulok de mászik rám és ölelget.24 évesek vagyunk

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy fogja össze a haját.
2018. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen barátnőm. Én se tudtam aludni miatta. De annyira jó volt mikor ezt csinálta, hogy néha inkább nem aludtam, csak öleltem. Gondolj arra, hogy később hiányozni fog. Sosem emlékezett semmire mikor felébredt.


Mond meg neki hogy bármennyire is fáj a szíved, így nem tudsz aludni, úgyhogy arrébb rakod majd. Meg fogja érteni, ő sem akarja hogy ne aludj.

2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, a párom szakállával hasonló a viszonyom :D


De nem zavar, noha volt már, hogy "valami szúrja a fülemet" - ébredtem fel, és óbmeg a fele a hallójáratomban volt :D


Ám ezért nem okolom, ha tudok, odébb mászok, de volt rá példa, hogy átmentem a másik oldalára.

2018. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hiába rakom arréb ha félperc mulva megint rajtam van
2018. febr. 25. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a vőlegényem is kiírhatta volna.. :D Sajnos ez van, szeret téged, engem sem tud levakarni. :)) Aztán egyszer csak elalszok, akkor szokott elmenekülni.
2018. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltad már lelökni az ágyról, amikor ezt csinálja?
2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem de nem is akarom
2018. febr. 25. 21:47
 8/15 anonim ***** válasza:

egyszer minden nyomorúság véget ér :)


nálatok remélem úgy, hogy megszokod

2018. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#1 amúgy nem csak a haja zavar
2018. febr. 25. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyél vele ha ilyen kis dolgok idegesítenek már. Együtt lesztek 10 éve mi fog idegesíteni? Az is talán ha levegőt vesz.
2018. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!