Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti sem szeretitek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem szeretitek ha a párotok barátai nálatok vannak és ki kell szolgálni őket meg stb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmi bajom nincs vele, hiszen a páromhoz tartoznak. Nálam egyértelmű, hogy aki vendégségbe jön, azt megkínálom azzal, ami van otthon. Nálam ez nem muszájból történik, vendégekkel jár, így normális szerintem.
2018. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

A lakasomra nem engedem oda a pasim baratait. Igy nincs kiszolgalasi problema. Durva,h szolganak neznek teged.


N

2018. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor nem zavar ha az illetők tudják mikor kell lelépni. Pl. ha már látszik, hogy fáradt vagyok, vagy nagyokat pislogok stb. akkor illik távozni.

Kiszolgálással is úgy vagyok, hogy van kirakva az asztalra valami kis rágcsa meg innivaló és mindenki megoldja magának, egy haveri összeröffenésért nem csinálok terülj terülj asztalkámat.

2018. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Hozzánk ritkán jönnek, de mi együtt látjuk őket vendégül, és ahogy észrevettem náluk is így van, legutóbb is a srácok is sütöttek, terítettek, kérdezték töltsenek-e, stb. Tehát ez kölcsönös.

Az általad leírt verziót viszont nem preferálnám.

2018. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy kávé lefőzése, nem jelent gondot, ha van kedvem sütök nekik valamit, de ha nincs kedvem, a páromnak kell megoldania, nincs lelkiismeretfurdalásom miattuk.
2018. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk a párom sokkal többet ugrál, mint én, szóval nincs ilyen gond.

Egyébként én egyszerűen megoldom, nappaliban asztalra kirakva minden rágcsa, konyhában az asztalra svédasztal módra a többi kaja, ami nem fér el bent, plusz az üdítők, poharak. Érezze magát mindenki otthon, szolgálja ki magát.


Az meg nem nagy teher, hogyha látom, hogy valaki nem iszik, nem eszik, akkor felsorolom, hogy kér-e esetleg valamit.


Engem sokkal jobban frusztrál a készülődés része, a bevásárlás, főzés, ha vendégeket várunk, mert azt akarom, hogy minden tökéletes legyen, és így merő kapkodás a napom. :D

De mire megjönnek a vendégek, általában lenyugszom, és az elrontott sütin/ropin/akármin sem hisztizek már. :)

2018. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell őket kiszolgálni. Kapnak egy kávét általában, de teljesen alkalomfüggő, hogy én vagy a barátom csinálja-e nekik. Ezen kívül nem igazán kell körülöttük ugrálni.
2018. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Nàlunk, ha jönnek a haverjai, együtt làtjuk el őket, nem vagyok rabszolga. Amúgy nem személyes, de úgy àltalàban utàlom a vendégeket. Azt se szeretem mikor anyós jön. Èvente 1x jön szülinapozni, és nem is vele van bajom, csak olyan vagyok mint anyu. Ő sem szereti az otthonàban az idegeneket( vendégeket).
2018. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha átjönnek a barátai vagy az én barátaim, akkor azért jönnek, hogy beszélgessünk, elszórakozzunk stb., és nem azért, hogy jól lakjanak és minden földi jó eléjük legyen rakva. Ha konkrétan a kajálás a cél, akkor inkább beülünk valahová vagy esetenként itthon is szoktunk ilyen főzőcskézős, sütögetős alkalmakat szervezni, de olyankor mindenki beszáll, segít, úgyhogy az megint más. Ha néhányan csak szimplán felugranak hozzánk, akkor arra nem szoktunk különösebben készülni...mindig van itthon valamilyen rágcsa, üdítő, ásványvíz, alkohol, ha van valami plusz pl. süti, pogácsa vagy ilyesmi, akkor azzal is megkínáljuk őket, főzünk kávét stb., és szerintem ez bőven elég ahhoz, hogy amíg játszanak/filmezünk, beszélgetünk, addig legyen mit ropogtatni, iszogatni. Senki nem csicskája a másiknak, senki nem ugráltat senkit...Mindketten megkínáljuk őket vagy hozunk nekik, ami kell és ez így nincs felosztva vagy ilyesmi, hanem szimplán akinek előbb eszébe jut, aki közelebb van vagy nem tudom. Sokszor pedig csak az egyikünk van ott, így általában mindenki a saját barátait szolgálja ki. Örülök neki, ha átjönnek a barátai meg minden, de én nem mindig ülök ott velük, mert nincs hozzá kedvem/fáradt vagyok/nem érdekel amit csinálnak (pl. számomra nem szimpi filmet néznek)/nem érdekel amiről beszélgetnek/más dolgom van stb., úgyhogy ilyenkor hagyom őket, addig maradnak és azt csinálnak, amit akarnak, de én megyen a saját dolgomra. Ez fordított esetben is így van, ha az én barátaim jönnek át, akkor sem mindig csatlakozik hozzánk a párom.
2018. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt embereket miért kéne kiszolgálni?!
2018. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!