Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csak a szép nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szép nőknek kedveznek?

Figyelt kérdés
Eltartják őket, kapnak költőpénzt a párjuktól, figyelmet szentelnek, bókolnak nekik...

2018. jan. 29. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok kirívóan szép nő, mégis kapok a páromtól figyelmet és bókokat (szerintem pénzt is adna ha kérném, csak arra nem vágyok)

Nem a tajparaszt "menőcsávókkal" kell kezdeni, ennyi a trükk.

2018. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Költőpénz? Dolgozz, cica.
2018. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan ezt meg lehetne kérdezni fordítva is. Miért a jóképű srácok, férfiak kapják a kitüntetett figyelmet a nőktől? Náluk még a csajok is bepróbálkoznak. Jóval több nőt megkaphatnak, ha akarnak.


Lehett itt síránkozni, csak minek?

2018. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert szép nőből kevesebb van mint nőből. És ami ritka, az drága. :)
2018. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

En nagyon szep es jo alaku vagyok. De nem azert tanultam annyit ,hogy barki is eltartson. Budzke vagyok az eszemre es a diplomamra,nyelvtudasaimra es megkeresem magamnak a megelhetesemhez szukseges penzt. Folyamatosan kepzem magam a munkamhoz. Szeretek tanulni es szeretem latni ahogy jobb vagyok mas ugyanilyen munkakorben dolgozoknal. De ez en vagyok.



N

2018. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hova a tart a világ? Menj dolgozni ha pénzt akarsz!
2018. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Evolúció.


Meg sok pasinak ennyi az igénye,hogy legyen egy élő gumibabája,akit akár pénzel is,hogy járjon kondizni és csók.


A másik,hogy rengeteg pasit frusztrál,ha egy nő csak egy fokkal okosabb és/vagy képzettebb és/vagy 1 ft-al többet keres,mint ők.


Azért értelmes és szép nőnek lenni nem olyan könnyű ám.

Én tuti bediliznék,ha a kutyát nem érdekelné,hogy milyen témákhoz tudok hozzászólni vagy érdekel a programozás is,mert elég,hogy szép vagyok és ezért a legtöbben csak felpróbálni akarnak.

Ott azért elég profi szűrővel kell rendelkezni ahhoz,hogy valaki normális párt találjon,amihez megfelelő lelkiállapot kell.

2018. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

engem nem tartanak el. vagyis a szüleim eltartottak, egyetemre járattak.

a páromtól nem kapok pénzt, viszont figyelmet és bókokat igen. de ezt kb mindenki megkapja a párjától...

2018. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan kiragadták a pénz és eltartott részt. Szerintem nem ez a kérdés lényege és iránya. A kérdés nem abból a szempontból született szerintem, mert a kérdező el szeretné tartatni magát.


Úgy gondolom arra próbált kilyukadni a példákkal, hogy a szép nőket sokan a tenyerükön hordozzák, nekik milyen dolgok jutnak, míg egy kevésbé szép, jevésbé dekoratív vagy csúnyácskább lány/nő sokszor örülhet, ha egyáltalán foglalkozik vele egy férfi végre valahára. A jobb csajokat meg az egekbe magasztalják, randikra hívják folyton, figyelmesek velük, törődnek velük stb.


3-as válaszomba rámutattam, hogy ez a jelenség a férfiak oldalán is létezik. Egy jóképű, jó adottságú srácot sok esetben konkrétan körülrajongják a lányok. A nem túl nagy szám férfiak meg megküzdhetnek egy átlagos lányért is, akkor is, ha csak egy csókig jut a dolog. A sármosabb, jobb pasik meg rommá dugják a fél életüket és sokan csak annyit tesznek érte, hogy áthívják filmezni a lányt vagy még ennyit sem.


Persze vannak kivételek mind a két oldalon.


De annyi biztos, hogy sokszor sok múlik a kinézeten és ez mind a két nemnél észlelhető.


Én ezt férfiként mondom, mert mitagadás ezt azért, ha nem is mindig és minden férfinál és nőnél, de meg lehet figyelni szerintem.

2018. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak a szép nőknek kedveznek. Társkeresőn akkor is kapsz napi 10 levelet, ha egyáltalán nem töltesz fel képet.

Hát ha olyan csávót akarsz magadnak, aki eltart, költőpénzt ad, akkor úgy is kell kinézned ám!

2018. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!