Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne a barátnődről ez?

Figyelt kérdés

Rettenet mód szórja a pénzt, minden napra van valami, amit vesz magának, táska, cipő, ruhák, stb.

És ezt bőven nem fedezi a fizetése, rengeteg mínuszban van a bankjánál.

Nem költöztünk még össze, tervbe van, volt véve, de nagyon nem tudom már, mit tegyek.

Én meg tenném félre a pénzt, lakáscsere, kisebb felújítás, vagy bármi, ami közbejöhet.



2017. dec. 9. 06:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Külön kassza, és ne hagyd hogy kizsaroljon drága ajándékokat, ne fektess belé sokat, csak apró ajándékokat, meg a farkadat. Ne is adj neki kölcsön, vagy ha igen, akkor legyen róla hivatalos papír.


Hidd el, tapasztalatból beszélek, engem le is húzott egy ilyen, bár szerencsére nem olyan nagy összeggel.

2017. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És az adósságait ki fizeti ki? A szülei erre nem szólnak egy rossz szót se?

Szerintem már az is durva, mikor valaki feléli az egész fizetését, nincs semmi megtakarítása, na de az, hogy még ráadásul mínuszba is megy?

Én nem tudnék így összeköltözni valakivel. Változzon, és ha megy, akkor utána jöhet a költözés. Addig biztos nem.

2017. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem költöznék vele össze. Tök felesleges, mert tovább lépni nem fogtok tudni.

Házasság, gyerek szóba nem jöhet ilyen emberrel, közös kassza szintúgy kizárt.


És hidd el, nemsokára majd téged fog lehúzni "kölcsönökkel".

Felejtős...

2017. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, van egy olyan érzésem, csak arra keres partnert, aki fedezi az életmódját.

Szülei elől titok mindig, miket vesz, meg nehogy elmondjam nekik...

Szerintem már az is hónapok kérdése, és a szülei kirakják otthonról.

2017. dec. 10. 03:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!