Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne a barátnődről ez?

Figyelt kérdés

Rettenet mód szórja a pénzt, minden napra van valami, amit vesz magának, táska, cipő, ruhák, stb.

És ezt bőven nem fedezi a fizetése, rengeteg mínuszban van a bankjánál.

Nem költöztünk még össze, tervbe van, volt véve, de nagyon nem tudom már, mit tegyek.

Én meg tenném félre a pénzt, lakáscsere, kisebb felújítás, vagy bármi, ami közbejöhet.



2017. dec. 9. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele. Mondd el neki őszintén, ha kell keményen, hogy téged ez így zavar. Hogy így nem tudsz vele tervezni. Stb.

Ha nem változtat akkor nem lesz jó vége.

2017. dec. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyen nők soha nem fogják megérteni hogy te mondjuk lakásra gyűjtesz.


Még a normálisabbak se fogják sokszor fel.

2017. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok. Sóher vagyok. Hülyeséget nem vásárolok.

Lakásra gyűjtök.

Ne általánosítsunk!

2017. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
vásárlás függő. nem tudod neki elmagyarázni hogy mi a baj ezzel. Ez a szenvedélye. Nem fog megváltozni, főleg ha már adósságai is vannak.. Szerintem durva eset. Ha ennyire zavar keress normálisabb nőt én a helyedben nem költöznék össze ilyen nővel.
2017. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lezárnám a kapcsolatot.

Ilyen nővel nem lehet hosszú távra tervezni. Együttélés se fog működni, külön kassza esetén se.

Valószínűleg tényleg vásárlás mánia. Ugyanúgy nem lehet tolerálni, mint az alkoholizmust vagy a szerencsejáték függőséget.

2017. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül egy kedves, aranyos, gondoskodó nő, ügyes is, csak hát senki sem tökéletes. Az a baj, senkire se hallgat, amit ő csinál, az úgy van jól, senki nem szólhat bele.

Talán egy olyan ember, akinek elfogadja a véleményét.

De ahhoz meg elcipelni...nem egyszerű.

Pár emberi életet láttam már tönkremenni a makacsság miatt, meg nem hallgatok senkire alapon.

2017. dec. 9. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy külön kasszán lesztek összeköltözésnél s a hűtő is ketté lesz osztva, ha nem változik;)

Talán így megérzi a probléma súlyát vagy nem s batki, mert el kell tartanod vagy kezesnek kell lenned majd.

2017. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En nem koltoznek ossze vele.

Te leszel neki a kovetkezo “bank”.

2017. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira komoly a kapcsolat, hogy az összeköltözés merült fel, akkor ülj le vele és mondd el neki őszintén.

Hogy kételyek merültek fel benned, nem tudod mennyire tudsz hosszútávra tervezni így.

Nyugodtan mondd el, hogy hülyeségnek tartod, hogy így szórja a pénzt, ráadásul mínuszba is megy.

Így nem lehet tervezni senkivel komolyan, beszéld meg vele.

Ha nem tud változtatni,akkor én elengedném, nem tudnék egy életet leélni ilyen emberrel, számomra fontos, hogy legyen tartalékunk és csak addig nyújtózkodjunk, ameddig a takarónk ér.

Valami oka biztos van egyébként, hogy ennyi ruhát vesz, valamit tud kompenzálni akar vele.

Én is nő vagyok, szeretem a ruhákat és a divatot, szeretek vásárolni is.

De tudom a határaimat és feleslegesnek tartanám,hogy vegyek mondjuk egy tizedik táskát, amikor a maradék 9-et sem használom ki teljesen. Hitelbe, mínuszba sosem mennék ilyen miatt.

2017. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél vele összeköltözni, akkor tedd.

De kizárólag és 100%-osan külön kasszán.

Ha komolyan gondolja, hogy közös jövőt szeretne, akkor pár hónap alatt (amíg kialakul az együtt élés rutinja) észbe fog kapni, hogy így bizony nem fog menni, nagyon nem.

Ha nem kap észbe, vagy tőled várná el, hogy megteremtsd a közös otthont, akkor lesz az ideje az elválásnak. De akkor te is nyugodtabb szívvel lépsz ki, hiszen megpróbáltad, megadtad neki az esélyt.


A lényeg az, hogy neki magának kell rájönnie, hogy ez nem jó, belülről kell jöjjön a késztetés, hogy ő másra akarjon költeni, mint cipőkre meg ruhákra, ráadásul hitelre. A közös jövő felvillantása az összeköltözéssel erre egy remek motiváció.

Ám ha a motiváció ellenére sem jön meg a bizonyos belső késztetés, akkor hiába cipeled bárhova, minden csak ideig-óráig tartó eredmény lesz.

2017. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!