Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egzotikus állatokat tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egzotikus állatokat tartó emberrel?

Figyelt kérdés

Véleményekre volnék kíváncsi. Ki, hogyan viszonyulna egy olyan emberhez (akár ffi, akár nő), aki egzotikus állatokat gyűjt. Pld tarantulákat. Vagy épp skorpiókat, vagy hasonló veszélyes állatokat? Az egész lakás ilyenekkel lenne tele. (élő állatokról van szó, nem preparáltakról :) )

Kizáró ok/elfogadható/más?

köszi a válaszokat! :)



2017. nov. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok lenne, mivel iszonyodom ezektől az állatoktól, de mivel hiányozna a közös érdeklődés, gondolom ő sem lenne oda értem. :D
2017. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem pók, akkor azt tart, amit akar, mert én is szeretem főle a hüllőket (leguán, kígyók, stb.)


Pók esetén viszont maximum barátság azzal a kitéttel, hogy nem megyek fel hozzá sohasem.

2017. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom más érdeklődési körét, és talán egy idő után így én se félnék/én se tartanék annyira a veszélyesebb állatkáktól. Szóval adnék neki esélyt nyilván (meg valamelyest az állatainak is, de csak mértékkel, főleg eleinte). Mondjuk ha az egész lakása tele van ilyenekkel, akkor azért lehetséges, hogy inkább máshol tartózkodnék vele, de ha annyira odavagyok az illetőért, akkor lehet, hogy még ez se érdekelne.
2017. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az egyik exemnek kígyói meg kaméleonja, pókjai voltak, én bírom az állatokat és régebben kígyót is akartam tartani, nekem ez szimpatikus volt. Aztán pár hónap randizás után kiderült h a pasi egy rakás szemét, de nem hiszem, hogy a tarantuláknak ehhez köze volt :D
2017. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4: az állat nem tehet a gazdájáról :p


köszi a válaszokat eddig! jöhet még nyugodtan ^^

2017. nov. 13. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bírom az állatokat. Tényleg, a botsáskától kezdve, a kígyón át, a disznóig. Szóval nálam nem okozna gondot.

De mivel én két macskával vagyok, így mégiscsak kompromisszumra lenne szükség, de legalább jól zárható, fedett terrákra.

2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy egzotikus állatokat gyűjt.
2017. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gery1988 válasza:
Én például szeretem az egzotikus állatokat. Párom is elfogadja őket, némelyik kifejezetten tetszik is neki. Alapvetően a madárpókok nem veszélyes állatok. Ennyi erővel a macska is az, mert megharap, megkarmol és, ha elfertőződik bele is lehet halni vagy végtagvesztés. Veszélyes állatot, csak ebből levizsgázott ember tarthat, engedéllyel és erre speciálisan kialakított helyen, amit ellenőriznek.
2017. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt madárpókom, így nem zavar, sőt örülnék neki. A kígyókat annyira nem szeretem, de igazából az sem zavarna.
2017. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!