Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő pároknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő pároknak szól a kérdésem, nem feltétek/izgultatok az összeköltözéskor?

Figyelt kérdés

Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt, eddig külföldön dolgozott, szóval jó ha havonta 1x láttam egy hétre, néha kettőre. Ilyenkor nála aludtam végig. Most decemberben költözünk össze, mert már itthon dolgozik. Úgy gondolom azért ez teljesen más lesz mint az eddigi helyzet, kicsit tartok tőle, főleg hogy én szeretek egyedül lenni néha, ő viszont nagyon ragaszkodó típus, aminek örülök, de nem tudom hogyha rám jön az 5 perc hogy most magányt akarok, akkor megértő lesz-e. Attól is félek, hogy mennyire segít be a házimunkába. Habár beszéltünk már róla, és azt mondta egyenlően osztjuk meg a munkát, mégis mindenki azzal ijesztget hogy a férfiak csak ígérik de nem igazán csinálnak semmit, mert pont azt szeretik a nőben ha gondoskodik róluk, kiszolgálja őket...És attól is félek, hogy túl megszokott lesz az egész kapcsolatunk. Ugye eddig mindig egy hónapot vártam mire láthattam, éreztem a hiányát, így mindig volt alkalmam arra is hogy megbizonyosodjak róla, még mindig oda vagyok érte. Ha együtt fogunk élni, mikor fog hiányozni?

Akik nemrég költöztek össze, de akár azok is akik már régóta együtt élnek, ti nem féltetek ilyenektől?



2017. nov. 9. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem féltem, mitől kellett volna félnem?

Akkor én 30 éves voltam, kimondatlanul is a második randi után eszt nála aludtam.Akkor feküdtem le vele először, vagyis a második randin elvitt egy hétvégére pihenni.Tudtuk mindketten (ő azért idősebb jó pár évvel mint én...) hogy mit akarunk.

Nekem a lányom akkor volt 5 éves, az exférjem mindenben támogatott, hogy az új kapcsolat rendben legyen.

Nem sok idő telt el, és a kislányom is nonstop velünk volt.Az apja mai napig rugalmas, tehát ha ketten akarunk elmenni valahova pár napra, örömmel van a gyerekkel.

Mindennap ugyanúgy várom, hogy hazajöjjön, mindennap ugyanolyan örömmel főzök, a szexuális életünk maga a mennyország, órákat képesek vagyunk beszélgetni, a téma mindegy, mindig van.

Felnőttként szerintem nem tart az ember attól, hogy mi lesz, úgyis kiderül.Szerintem nincs miért aggódnod.

Az meg ha egyedüllétre vágysz, meg kell beszélni.Nekem pl. nincs olyan szokásom, hogy elvonuljak, de neki sem.Olvasni napközben szoktam, netezni is ilyenkor, mást meg nem csinálok.

Bevásárolni együtt járunk, én nem vezetek egy korábbi baleset miatt, buszozni meg buszozzon akinek két anyja van. :)

Működik lassan 3 éve.

2017. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vagyis én úgy gondolom, hogy nem baj az, ha minét több a kettesben eltöltött idő.

Nyilván nem jön velem, ha ruhát megyek venni, mint ahogy én sem koslatok utána amíg füvet nyír, de én nem érezném jól magam, ha mellette magányra vágynék.

2017. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megértem de én ilyen vagyok. Imádom a páromat de ha nem hagyná hogy kicsit egyedül vagy a barátaimmal legyek, nem működne köztünk a dolog. Ez nem azt jelenti hogy nem szeretem őt csak nem szeretem ha az ember "tapad" :)
2017. nov. 10. 13:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem, félévig 3 hetente találkoztunk 4-5 napot, már megőrültünk egymás hiányától, úgyhogy költöztem is amint lehetett :)


Egy éve ennek és változatlanul imádunk együtt élni. Súrldások vannak, de semmiség és megoldjuk.

2017. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, nekünk közös a társaság akik átjönnek/ideutaznak hozzánk, mi nem járunk, nem vágyunk diszkóba, mi nem akarunk parkokban inni, nem akarunk tombolni.Nekünk remek szórakozást nyújt a barátokkal való grillezés, bográcsozás, csobbanás, whiskeyzés, stb.Én nem vagyok, és soha nem is voltam az a barátnőzős típus.Úgy gondolom, hogy vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nem érzed magadhoz annyira közel, hogy tényleg együtt is élj vele.Ezt neked kell érezni, aztán dönteni.
2017. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy én diszkózok meg iszok?

Én a barátnőimmel beszélgetni szoktam, különösebben semmi mást nem csinálunk, de olyankor pasi nem kell oda és kész. Szerintem nem fiatalság kérdése hogy pincsikutyaként tapadok a páromhoz vagy van-e életem nélküle is. Ne kérdőjelezd meg hogy szeretem-e igazán vagy sem -.-

2017. nov. 10. 14:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom a ragaszkodóbb, én igénylem az intim szférát. Teljesen jól megvagyunk. Ő tiszteletben tartja az én igényeimet, én az övét. Megtaláltuk az arany középutat.

Az összeköltözés után szerintem átalakulnak az értékrendek. Már nem a találkozás öröme és izgalma lesz, ez örökre elmúlik szinte. A helyét átveszi egy mély nyugalom, egy biztos pont érzet, ami szerintem sokkal sokkolóbb érzés. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe a munkahelyemen, hogy milyen jó, hogy van kihez haza mennem. Nem az üres falak közé érek haza. Hálás vagyok a páromért, szeretem.


Az összeköltözésnél nagyon izgultam, főleg hogy rengeteg vitánk volt előtte. Nem is igen tartottam jó ötletnek ezt a dolgot, de egy éve együtt élünk és az élet minket igazolt. Sokkal kiegyensúlyozottabb a kapcsolatunk így, mint mielőtt összeköltöztünk volna, vagyis tök fölösleges volt túlagyalni. Neked is az. Majd alakul ahogy alakul.

2017. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2017. nov. 13. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!