Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő pároknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő pároknak szól a kérdésem, nem feltétek/izgultatok az összeköltözéskor?

Figyelt kérdés

Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt, eddig külföldön dolgozott, szóval jó ha havonta 1x láttam egy hétre, néha kettőre. Ilyenkor nála aludtam végig. Most decemberben költözünk össze, mert már itthon dolgozik. Úgy gondolom azért ez teljesen más lesz mint az eddigi helyzet, kicsit tartok tőle, főleg hogy én szeretek egyedül lenni néha, ő viszont nagyon ragaszkodó típus, aminek örülök, de nem tudom hogyha rám jön az 5 perc hogy most magányt akarok, akkor megértő lesz-e. Attól is félek, hogy mennyire segít be a házimunkába. Habár beszéltünk már róla, és azt mondta egyenlően osztjuk meg a munkát, mégis mindenki azzal ijesztget hogy a férfiak csak ígérik de nem igazán csinálnak semmit, mert pont azt szeretik a nőben ha gondoskodik róluk, kiszolgálja őket...És attól is félek, hogy túl megszokott lesz az egész kapcsolatunk. Ugye eddig mindig egy hónapot vártam mire láthattam, éreztem a hiányát, így mindig volt alkalmam arra is hogy megbizonyosodjak róla, még mindig oda vagyok érte. Ha együtt fogunk élni, mikor fog hiányozni?

Akik nemrég költöztek össze, de akár azok is akik már régóta együtt élnek, ti nem féltetek ilyenektől?



2017. nov. 9. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Én azért tartottam tőle mert szeretek egyedül lenni is. Könnyebb helyzetben voltunk mert neki is volt lakása egy utcányira tőlem, így kulcsot nem kapott de ott lakott nálam. Ha nem voltam otthon akkor hazament. Aztán egy év múlva már teljesen átcuccolt hozzám. Ennek már 15 éve. Most váltunk el.
2017. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha heteket egyutt eltetek, akkor nagyjabol azert kellene lennie egy kialakult kepnek. 2 egyutt elt het sem lesz mas, mint 3 honap vagy tobb - legalabbis nalunk nem volt semmi valtozas soha. Mi kulon orszagokban eltunk eletvitelszeruen hosszu ideig, de oszinten semmi nem valtozott. Minden egyes nap halas vagyok, hogy lathatom ot belepni az ajton, es nem kell ehhez 5 orakat repulnom :D.

"...így mindig volt alkalmam arra is hogy megbizonyosodjak róla, még mindig oda vagyok érte." - engem a helyedben ez a gondolat sokkal jobban nyugtalanitana, mint az osszekoltozesesek.

2017. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Valamennyire mindenki izgul/fél az összeköltözés előtt szerintem. Nálunk is az a helyzet, hogy a párom olyan fajta, akinek szüksége van egy kis magányra, egyedüllétre, amikor csak magával és a hobbyjaival tud foglalkozni, én pedig gyakorlatilag képes lennék a nap 24 órájában rajta lógni, ha tehetném:D

Ráadásul pici a lakás, tehát teljesen külön szobát nem tudtam volna biztosítani neki.

Ő attól félt, hogy majd nem hagyom békén, vagy ha egyedül akar lenni kicsit, akkor megsértődök, én meg attól féltem kicsit, hogy majd egymás mellett és nem együtt élünk.

De eddig teljesen jól működik. Van egy kis sarok kialakítva, ami az ő helye, igyekszem neki elég teret hagyni, ő meg igyekszik velem is időt tölteni.

Mindkettőnk részéről kell egy kis idomulás a másikhoz, de eddig oké:)

7 hónap után költöztünk össze és 3 hónapja lakunk együtt.

2017. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
MI nem féltünk, ismertük egymást annyira, hogy tudtuk, megoldunk mindent. :) Az elmúlt 7 év minket igazolt, azóta is minden szuper. :)
2017. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Hogy érted az utolsó mondatodat?
2017. nov. 9. 22:41
 6/18 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem, hogy nekem picit furan hangzik ez a gondolat, hogy a tavolsag altal "kell" meggyozodnod arrol, hogy meg mindig oda vagy erte. Felveti, hogy mi lesz, ha mar nem lesz tavolsag?
2017. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem úgy értettem hogy ha itthon van akkor nem vagyok biztos az érzéseimben. Inkàbb arra gondoltam, hogy néha jó ha hiànyzik a màsik ès a hiánya emlékeztet minden percben arra hogy mennyire szereted...:) De ha mindig itt lesz mellettem, ezt már nem fogom megtapasztalni, van valami különleges hatása annak ha az embernek hiányzik a másik...
2017. nov. 10. 00:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Féltünk mert addig én egyedülálló anyukaként neveltem egy 16 éves fiút és egy 9 éves kislányt ráadásul a párom 8 évvel fiatalabb mint én.Féltünk, voltak is nehézségek de simán vesszük az akadályokat, boldogok vagyunk.
2017. nov. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem feltunk mert nem teljesen tervezett volt az osszekoltozes, spontan alakult igy hogy "ittragadt" fel eve.

koztunk nagyon eros a kotodes, en nagyon varom mindig h hazaeejek munkabol es var otthon. Az exem mellett mindig elvonultam (mert nem volt semmi kozos temank), de most egesz este beszelgetunk. 2 gyerek is van nekem, toluk tartott kicsit a parom mert bar imadjak egymast, de az allando "nyüzsges" ismeretlen volt addig a paromnak. De sokat idomult :-)

Fel eve lakunk egyutt, egy percet se bantam, ma is ugyanolyan orommel varom.

2017. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk épp elég volt az egyetemen aztán később munkában töltött idő, hogy estére hiányozzon a másik. Mások meg mások. De ezen totál felesleges izgulnod szerintem. Majd kiderül, hogy sikerül e összecsiszolódnotok vagy nem. Lehet, hogy ha mindennap veled lesz, ő sem lesz már olyan ragaszkodó. Ezt most nem rossz értelemben mondom, csak akkor nem pár nap alatt kell bepótolni egy egész hónapot. Így minden nap ott lesztek egymás mellett, de nem kell mindig egymáson lógnotok, mindenki csinálhatja a saját kis dolgát.
2017. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!