Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek, hogy fog vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy fog vagy hogy zajlott az első közös karácsony együttélve?

Figyelt kérdés

Parommal ebben a honapban fogunk ossze koltozni.

Tavaly szenteste a parom a szulivel volt en pedig az en szuleimmel voltam.

Tobbi napot pedig egyutt toktottuk.

De igen meg nem tudom hogy lesz..


2017. okt. 10. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben voltunk, akkor nagyon jól éreztük magunkat, de a kötelező család látogatástól én nagyon nem éreztem jól magam, jópofizni, meg minden. Sajnos én ilyen vagyok. Remélem nagyon jól fogjátok érezni magatokat!
2017. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 éve élünk együtt,a szentestét kettesben tartjuk otthon.A karácsony többi napján ketten meglátogatjuk az én családomat,aztán az övét.
2017. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24.-e otthon ketten, 25-26. meg szülőknél.
2017. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

24-e itthon, fát díszítünk, én sütök meg főzök vvalamit, esetleg bemegyünk a városba valamelyik karácsonyi vásárba - ha még nem untuk meg addigra.


25 reggel, vagy este felülünk a vonatra és hazamegyünk.

Hát nem örülök, nekem nem öröm a családdal lenni, inkább nyűg, de ez van.

2017. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első közös karácsonyunkon még nem éltünk együtt. Én a családomnál, ő az övénél töltötte. Idén lesz az első, amikor már együtt élünk. Mivel a december nálunk a költözésről és felújításról fog szólni, ezért valószínű 2 napot fogunk tölteni az ő anyukájánál vidéken (23-24), majd tovább megyünk az én családomhoz (300 km-re) 2 napra. Ezt követően jövünk haza és jó eséllyel a szilvesztert is renoválással töltjük, hogy élhető lakásunk legyen mire költöznünk kell. Remélhetőleg a karácsonyunk úgy lesz teljes, hogy a kötelező körök után jönnek a szüleim is segíteni. :)
2017. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 héttel karàcsony előtt hàzasodtunk, összeköltözés utàn fél évvel , szóval az első ilyen közös ünnepünk különleges volt, friss hàzasokként:) Szenteste anyóséknàl, karàcsony otthon, majd 27.-e a férjem tàgabb csalàdjàval összeröffenés. Az első 2 évben volt csak így a férjem nagymamàjànàl, jöttek anyósék, nagybàcsi, nagynéni, unokatesók. Én az ilyeneken nem éreztem jól magam, de a béke kedvéért elmentem. Hála égnek hamar abbamaradt. A nagyi abbahagyta az ilyen események szervezését. Azóta csak szenteste ugrunk àt anyósomékhoz. Kaja, ottani fa díszítés, ajàndékozàs aztàn spuri haza. :) itthon a fàt december elsejével díszítjük és a nappalit is. Karàcsonyi sajàt menü , szaloncukor, a férjemnek + édességet gyàrtok, sorozatokat nézünk , 1-2 filmet,jàtszunk, pihenünk, egyebek. Szerencsére egyikünk sem dolgozik 2 ünnep között.
2017. okt. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!